پیروزی سریع وفایی در دور نخست مسابقات اسنوکر آزاد انگلیس

1399/07/21 | مسابقاتنخستین روز مسابقات آزاد انگلیس 2020 با صعود وفایی به مرحله دوم و شکست واحدی به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس پنجمین دوره مسابقات اسنوکر آزاد انگلیس 12 اکتبر آغاز و در ورزشگاه مارشال آرنا در حال برگزاری است. حسین وفایی اولین نماینده کشورمان صبح امروز موفق شد لوکاس کلیکرز را با نتیجه 4 بر صفر شکست دهد و به دور دوم این مسابقات راه پیدا کند. وفایی در دور دوم با جو پری بر روی میز می رود. پری موفق شد در دور اول پارسونز را با نتیجه 4 بر 1 شکست دهد و راهی دور دوم شود.

وفایی و پری تا کنون چهار بار به مصاف یکدیگر رفته اند و سهم هر بازیکن دو برد می باشد اما نکته امیدوارکننده این است که پری هر دو پیروزی خود را در سال 2016 و ابتدای کار وفایی در حرفه ای ها بدست آورده در حالی که حسین وفایی در سال های اخیر 2017 و 2019 موفق شده  این ورزشکار را پشت سر بگذارد.

سهیل واحدی دیگر نماینده کشورمان بعد از ظهر امروز در دور نخست به مصاف جو  اُ کانر رفت و با نتیجه 4 بر 3  شکست خورد و از راهیابی به مرحله بعدی این مسابقات بازماند.

این مسابقات تا 18 اکتبر ادامه و دارای رنکینگ جهانی می باشد. از دیگر مسابقات مهم این دوره نیز می توان به پیروزی سلبی، ویلیامز، بینگتااو، هیگینز، اُدانل و ... در مقابل حریفانشان اشاره کرد.

 آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد از تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین را رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواهد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعارتباط با فدراسیونآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها