اعلام سیاست های کمیته آموزش فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس

1399/06/19 | آموزشهاشم اسکندری رئیس فدراسیون طی حکمی دکتر بابک سودمند را به عنوان رئیس کمیته آموزش منصوب کرد.

 سودمند مسئول کمیته آموزش فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون اظهار داشت: با توجه به نگاه ویژه ریاست فدراسیون به مسئله گسترش آموزش در دو سطح تخصصی و عمومی، کمیته آموزش در نظر دارد برای نخستین بار شورای آموزشی از متخصصین فدراسیون و صاحب نظران در این حوزه را تشکیل دهد.

وی افزود: امسال برنامه های مختلفی در بخش آموزش در نظر گرفته شده و امیدوارم با همکاری هیات های استانی و باشگاه های مختلف، این برنامه ها را بر اساس جدول زمان بندی شده به صورت منظم اجرا کنیم. سودمند در خصوص برنامه های آینده این کمیته تصریح کرد: در اجرای برنامه ها تصمیم به برون سپاری آموزش داریم. بخش مهمی از کار بر عهده خود باشگاه ها و هیئت ها است تا بتوانند بر افزایش سطح علمی، فرهنگی، ورزشی و اقتصادی خود بپردازند و همچنین با گسترش حوزه های آموزش، راحتی شرکت کنندگان را نیز فراهم کنیم.

طرح اولیه این دوره ها در 12 محور ارائه شد و شامل دوره های تخصصی و عمومی در رشته های بولینگ، بیلیارد و بولس و زیرمجموعه آنها از جمله دوره های مربیگری و دوره های عمومی مباحث مربوط به علم تمرین، تغذیه در ورزش، روانشناسی ورزش، مدیریت ورزشی، هندسه کاربردی در بیلیارد، مبارزه با دوپینگ و ... است. برنامه های آموزشی فدراسیون در آموزش و پرورش، دانشگاه ها و باشگاه ها گسترش بیشتری پیدا می کند و برنامه ریزی های لازم برای برگزاری نخستین گنگره بین المللی فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس نیز انجام شده است.

همچنین به دلیل شرایط موجود و شیوع ویروس کرونا و با توجه به توسعه پایدار و محیط زیست بخش مهمی را به آموزش مجازی اختصاص خواهیم داد و علاقه مندان از روزهای آتی می توانند برای آگاهی از اطلاعیه ها و ثبت نام، به سایت فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس مراجعه کنند.

 آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد از تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین را رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواهد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعارتباط با فدراسیونآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها