علی قره گوزلو قهرمان رقابت های مسترز اسنوکر ایران شد

1399/06/15 | مسابقاتفینال نخستین دوره رقابت های شانزده بازیکن برتر اسنوکر ایران (مسترز) برگزار و طی آن علی قره گوزلو با برتری در مقابل امیر سرخوش قهرمان این دوره از رقابت ها شد.

 به گزارش روابط عمومی فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس؛ فینال نخستین دوره رقابت های شانزده بازیکن برتر اسنوکر ایران (مسترز) امروز شنبه پانزدهم شهریورماه در پایگاه قهرمانی بیلیارد واقع در مجموعه ورزشی آزادی برگزار و طی آن علی قره گوزلو از استان تهران با برتری 5 بر 4 در مقابل امیر سرخوش از استان البرز به مدال طلا و مقام قهرمانی رسید.

در دیدار رده بندی نیز علی روشنی کیا از استان تهران با پیروزی4 بر 3 در مقابل شروین امیدوار از استان فارس در جایگاه سوم قرار گرفت. بدین ترتیب علی قره گوزلو به مقام قهرمانی رسید، امیر سرخوش نایب قهرمان شد، علی روشنی کیا در رده سوم قرار گرفت و شروین امیدوار چهارم شد.

نخستین دوره مسابقات شانزده بازیکن برتر رنکینگ کشوری اسنوکر (مسترز) یازدهم تا پانزدهم شهریورماه در پایگاه قهرمانی آزادی با همکاری کمیته تیم های ملی و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

 

مسئولیت برگزاری این رقابت ها را کامران شهلا بر عهده داشت و  افشین دهقانی به عنوان  سرداور و رضا صدر، زینب کهنسال، احمد مختاری، شبنم شفیعی نسب، انوشه طاهری، محدثه دوست  بهمنظور قضاوت در این رقابت ها حضور داشتند. همچنین ابراهیم رجائی نیز به عنوان کادر اجرایی با تیم برگزاری همکاری داشت.

 آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد از تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین را رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواهد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعارتباط با فدراسیونآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها