اسکندری: استعدادهای بسیاری در بخش بانوان وجود دارد

1398/09/28 | استان هارئیس فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس طی بازدید از هجدهمین رنکینگ کشوری اسنوکر بانوان گفت: مطمئن هستم که استعدادهای بسیاری در بخش بانوان میهن عزیزمان به ویژه در رشته اسنوکر وجود دارد و امیدوارم به زودی شاهد درخشش بیشتر بانوان در میادین بین المللی باشیم.


وی ادامه داد: خوشحالم که با تمام مشکلاتی که در زندگی همه ما وجود دارد اینقدر برای ورزش مورد علاقه تان ارزش قائل هستید و برای حضور در مسابقات تا اینجا آمدید و ما قدردان تمام تلاشهایتان هستیم.
رئیس فدراسیون با اشاره به اعزام بازیکنان با هزینه شخصی افزود:متاسفانه با مشکلات مالی درگیر هستیم و این فقط مربوط به یک رشته خاص نیست و تمام فدراسیون های ورزشی درگیر آن هستند و من واقعا از این اعزام ها با هزینه شخصی  ناراحت هستم و امیدوارم در آینده شرایطی به وجود آید که بتوانیم به ورزشکارانمان کمک بیشتری کنیم.
وی ارتباط خوب فدراسیون بیلیارد ایران با فدراسیون اسنوکر حرفه ای ها و در راس آن جیسون فرگوسن را بسیار مهم مطرح کرد و یاداور شد: با روابط خوبی که  با فدراسیون اسنوکر حرفه ای ها به وجود آورده ایم  برای حضور در بین حرفه ای ها تمام تلاشتان را انجام دهید و ما هم از شما حمایت خواهیم کرد تا بتوانید در آن سطح حضور پیدا کنید و آنجاست که می توانید نتیجه زحماتتان را دریافت کنید.


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد از تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین را رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواهد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعارتباط با فدراسیونآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها