مقصودلو: با کمک هیئت های قوی می توانیم مدال آوری کنیم

1399/04/03 | سیستان و بلوچستانسرپرست فدراسیون در مجمع انتخاباتی هیئت استان سیستان و بلوچستان گفت: اعتقاد فدارسیون بر این است که، اگر استان های قوی در رشته بولینگ و بیلیارد داشته باشیم، مدال های ارزشمندی در سطح جهانی به دست خواهیم آورد

مجمع انتخاباتی هیئت بولینگ، بیلیارد و بولس سیستان و بلوچستان با حضور مقصودلو سرپرست فدراسیون، ادهم کرد مدیرکل ورزش و جوانان استان، معاونین اداره کل، روسای هیئت های شهرستان‌ها، نمایندگان مربیان، داوران و ورزشکاران بهمراه کاندیدای انتخابات در محل سالن کنفرانس مجموعه ورزشی دهکده المپیک شهرستان زاهدان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان سیستان و بلوچستان،روز گذشته،مجمع انتخاباتی هیئت بولینگ، بیلیارد و بولس استان با حضور مقصودلو سرپرست فدراسیون، ادهم کرد مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان، معاونین اداره کل، روسای هیئت های شهرستان‌ها، نمایندگان مربیان، داوران و ورزشکاران بهمراه کاندیدای انتخابات در محل سالن کنفرانس مجموعه ورزشی دهکده المپیک شهرستان زاهدان برگزار شد.

سرپرست فدارسیون بولینگ، بیلیارد و بولس کشور نیز در این مجمع گفت: این رشته یکی از رشته های پرطرفدار و نوپا در کشور است که با تلاش‌های هیات استان و حمایت‌های مدیرکل توانمند اداره کل ورزش و جوانان در این چند سال بیشتر از انتظارات فدراسیون عمل کرده و جایگاه استان ترقی پیدا کرده که صاحب مدال در المپیاد استعدادهای برتر شده است.

مقصودلو در ادامه افزود: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته از سوی فدراسیون، ورزشکاران مستعد و با ظرفیت سیستان و بلوچستان در این رشته با طرح استعدادیابی شکوفا خواهند شد.

وی در پایان با اشاره به اختصاص دو میز بولینگ و بیلیارد به ورزشکاران علاقه‌مند سیستان و بلوچستان، از رئیس جدید هیئت خواست: تا به دنبال گسترش این رشته باشد و با برگزاری طرح های استعدادیابی در بین دانش‌آموزان با تعامل و همگرایی با آموزش و پرورش بتواند در رده پایه استعدادها و ظرفیت‌های خوب این استان را کشف کنند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان در این مجمع، ضمن تشکر و قدردانی از مدیران قبلی، انتخاب (رامین زراعتگری) با کسب آرا مجمع بعنوان رئیس جدید هیات بولینگ و بیلیارد استان را تبریک گفت.

ادهم کرد با اشاره به نوپا بودن این رشته در کشور، ادامه داد: رشته بولینگ و بیلیارد در سیستان و بلوچستان نسبت به گذشته رشد و تحولات خوبی داشته، بطوریکه هم اکنون بیش از 20 باشگاه در سطح استان فعالیت می‌کنند.

وی تاکید کرد: فدراسیون در خصوص برگزاری دوره‌های آموزشی برای ورزشکاران، مربیان و داوران این رشته در استان مساعدت بیشتری داشته باشد چون با وجود پتانسیل و ورزشکاران مستعد این رشته در آینده قهرمانان بیشتری به عضویت تیم ملی اضافه خواهند شد.

وی جهت توسعه زیرساخت‌های رشته بولینگ و بیلیارد از اختصاص دو میز بولینگ در سطح استان با مشارکت فدارسیون خبر داد.

مدیرکل ورزش و جوانان توجه ویژه به رشته بولینگ و بیلیارد در بخش بانوان را از اولویت های اداره کل خواند و اضافه کرد: هیات بولینگ و بیلیارد استان با حمایت‌های اداره کل و فدراسیون، برنامه ریزی منظم و مدون در حوزه بانوان شکل داده تا شاهد مدال های بانوان شایسته و مستعد در میادین ملی همچون مدال ارزشمند آقایان در #المپیاداستعدادهایبرترورزشیکشور باشیم.

ادهم کرد، در پایان از فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس کشور خواست تا در خصوص برگزاری مسابقات مهم به میزبانی استان سیستان و بلوچستان نگاه ویژه داشته باشند.

لازم به ذکر است؛ در پایان مجمع انتخاباتی هیات بولینگ، بیلیارد و بولس استان سیستان و بلوچستان ((رامین زراعتگری)) با کسب 10 رای از 13 رای مأخوذه بمدت چهار سال با رای اعضا بعنوان رئیس هیئت بولینگ، بیلیارد و بولس سیستان و بلوچستان انتخاب شد.

 آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد از تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین را رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواهد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعارتباط با فدراسیونآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها