فراخوان حضور با شکوه خانواده بولینگ، بیلیارد و بولس در راهپیمایی ۲۲ بهمن

1398/11/21 | روابط عمومیخانواده بزرگ بولینگ، بیلیارد و بولس، همگام با سایر اقشار جامعه در راهپیـمایـی بـاشــکوه چــهــل و یکمین ســالگـرد پیــروزی انــقلاب اســلامـی روز ۲۲ بهمن سال ۱۳۹۸ شرکت خواهد کرد.

  خانواده بولینگ، بیلیارد و بولس ایران با حضور پرشور و شکوهمند در راهپیمایی ٢٢ بهمن ۱۳۹۸، بار دیگر به ندای رهبر معظم انقلاب لبیک می گوید.

یـوم الله بیسـت و دوم بـهمن، نــقطـۀ اوج وحـدت و حضور آکنده از بصیرت و آگاهی ملت و بازتعریف حمایت  چهـار دهه از انقلاب اسلامی است. حضـور حمـاسـی و وحـدت‌بخش مردم ایـران در راهپیـمایـی بـاشــکوه چــهــل یکمین ســالگـرد پیــروزی انــقلاب اســلامـی در سـراســـر میهن اسلامی ایران نشان از شکوه وحدت و همبستگی مردم این مرز و بوم دارد.

اکنون در چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و آغاز چهل و دومین سال از عمر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خانواده بزرگ بولینگ، بیلیارد و بولس ایران با حضور در این جشن بزرگ ملی از عموم مردم دعوت به حضور میکند. جامعه ورزشی استان تهران اعم از (ورزشکاران، مربیان، قهرمانان، پیشکسوتان و…) روز سه‌شنبه(۲۲بهمن ۱۳۹۸) برای تجدید میثاق با آرمان های انقلاب اسلامی در این راهپیمایى حاضر خواهد بود.

 

مکان تجمع: ضلع شمال خیابان آزادی – بعد از حبیب اله بین کوچه قدیر و کوچه صادقی – مقابل شرکت ایران خودرو   – غرفه وزارت ورزش و جوانان

زمان: ساعت ۹:۰۰ صبح  تا پایان مراسم روز سه‌شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۸آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد از تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین را رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواهد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعارتباط با فدراسیونآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها