پس از برگزاری رقابت های انتخابی/سارا بهاروندی راهی رقابت های اسنوکر شش توپ جام جهانی می شود

1398/11/16 | روابط عمومیانتخابی تیم ملی بانوان بمنظور حضور در رقابت های اسنوکر شش توپ جام جهانی بین سه بازیکن برتر رنکینگ کشوری برگزار و در پایان سارا بهاروندی با کسب بالاترین امتیاز موفق به کسب سهمیه برای اعزام شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس؛ رقابت های انتخابی تیم ملی بانوان، چهاردهم تا شانزدهم بهمن ماه در پایگاه قهرمانی آزادی با حضور مریم اسدالهی نایب رئیس بانوان و کامران شهلا سرمربی تیم ملی و بمنظور حضور در رقابت های اسنوکر شش توپ جام جهانی برگزار شد . این انتخابی بین پریسا درویشوند از استان قزوین، سارا بهاروندی از استان لرستان و ارمغان حسنی از استان اصفهان سه بازیکن برتر رنکینگ کشوری اسنوکر بانوان انجام و طی آن سارا بهاروندی با برتری در مقابل حریفان خود موفق به کسب سهمیه برای اعزام به این رقابت ها شد.

مسابقات اسنوکر شش توپ جام جهانی بانوان نهم تا یازدهم اسفند ماه در دوحه قطر برگزار خواهد شد. شانزده بازیکن از کشورهای هند، چین، انگلستان، هنگ کنگ، ایران، تایلند، بلژیک، لتونی، روسیه، استرالیا، آلمان و آفریقای جنوبی در این رقابت ها حضور خواهند داشت. این در حالی است که فدراسیون بین المللی بیلیارد و اسنوکر در ابتدا سهمیه ای را برای ایران در نظر نگرفته بود و با رایزنی های هاشم اسکندری رئیس فدراسیون یک سهمیه برای کشورمان به دست آمد.

 آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد از تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین را رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواهد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعارتباط با فدراسیونآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها