دیدار اسکندری با رئیس فدراسیون بیلیارد و اسنوکر لبنان

1398/09/10 | اسنوکررئیس فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس کشورمان با رئیس فدراسیون بیلیارد و اسنوکر لبنان دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس؛ مصطفی حیدر رئیس فدراسیون بیلیارد و اسنوکر لبنان با حضور در فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس کشورمان ضمن بازدید از آکادمی بیلیارد فدراسیون با هاشم اسکندری دیدار و پیرامون ایجاد تعامل و همکاری مشترک گفت و گو کردند.

در این دیدار هاشم اسکندری گزارشی از روند فعالیت های فدراسیون اعم از قهرمانی و همگانی در سراسر کشور ارائه کرد و در جریان برنامه‌های فدراسیون لبنان نیز قرار گرفت. دو طرف ضمن ارزیابی شرایط موجود افزایش همکاری‌ها در رابطه با توسعه اسنوکر را مطرح کردند.

مصطفی حیدر این نشست را نقطه مثبتی در راستای ایجاد تحرک بیشتر رشته اسنوکر در لبنان دانست و ضمن ارائه توضیحاتی پیرامون آخرین وضعیت آمادگی تیم ملی اسنوکر لبنان گفت: ایران کشور صاحب قدرت در اسنوکر آسیا است و حضور بازیکنان لبنان در ایران می تواند نقطه عطفی در جهت پیشرفت اسنوکر این کشور باشد.

رئیس فدراسیون کشورمان با اعلام حمایت از برنامه ها و نگاه رو به جلو فدراسیون لبنان اظهار کرد: برای توسعه و ارتقا اسنوکر لبنان کمک خواهیم کرد و در صورت عملی شدن برنامه های این فدراسیون عضو کنفدراسیون ورزش های بیلیاردی آسیا به آینده اسنوکر این کشور می توان بسیار امیدار بود.

اسکندری همچنین قول های مساعدی در خصوص پشتیبانی از برگزاری اردوهای تمرینی بازیکنان اسنوکر لبنان در ایران و استفاده آن ها از دانش مربیان سطح اول کشور داد.


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد از تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین را رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواهد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعارتباط با فدراسیونآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها