گزارش مجمع انتخابی هیات بولینگ، بیلیارد و بولس استان کرمانشاه

مجمع انتخاباتی هیات بولینگ، بیلیارد و بولس استان کرمانشاه با انتخاب محمدرضا نقدی به پایان رسید.


مجمع انتخاباتی هیات استان کرمانشاه بعد از ظهر امروز سه شنبه 14 آبان ماه با حضور محمدرضا غلامزاده نایب رئیس فدراسیون، صابر رحیمی مدیرکل ورزش و جوانان استان، جلال عزیزی معاون مدیر کل، رضا قره گوزلو دبیر تیم های ملی و سایر اعضای مجمع برگزار شد و طی آن محمدرضا نقدی با کسب 12 رای از 13 رای ماخوذه به مدت چهار سال برای ریاست هیات بولینگ و بیلیارد استان کرمانشاه انتخاب شد.

 در حاشیه برگزاری این مجمع، محمدرضا نقدی رئیس منتخب هیات بولینگ، بیلیارد و بولس استان کرمانشاه ضمن اعلام برنامه های آتی این هیات با ابراز خرسندی از ظرفیت بالای استان و اشاره به تعامل با اداره کل ورزش و جوانان، شهرداری و استانداری، آینده روشنی را برای هیات بولینگ، بیلیارد و بولس کرمانشاه متصور شد.

محمدرضا غلامزاده نایب رئیس فدراسیون نیز توجه به توسعه ورزش قهرمانی و مدال آوری را یکی از مهمترین برنامه های فدراسیون و هیات های استانی مطرح کرد و یادآور شد اجرای این مهم نیازمند استعداد یابی در هر سه رشته بولینگ، بیلیارد و بولس است  و تعامل با آموزش پرورش موضوع مهمی است که باید برای آن برنامه ریزی شود.

وی ادامه داد: در راستای برنامه های بلند مدت فدراسیون توجه به توسعه ورزش همگانی نیز از اهمیت بالایی برخوردار است که در بین این سه رشته ورزشی رشته پتانک ظرفیت بالاتری در بحث همگانی دارد که امیدوارم با همکاری هیات و اداره کل ورزش و جوانان استان مورد توجه ویژه ای قرار گیرد .

غلامزاده تسلط هیات را بر روی باشگاه ها بسیار لازم و ضروری دانست و عنوان کرد: بمنظور استاندارد سازی باشگاه های استان حتما باید به باشگاه ها سرکشی شود و آنها را برای برگزاری مسابقات آماده کرد.

نایب رئیس فدراسیون، کرمانشاه را استانی پهلوان پرور و قهرمان پرور اعلام کرد و گفت: کرمانشاه یکی از استان های پهلوان پرور و قهرمان پرور در کشور است و با توجه به  اهمیت اخلاق در ورزش انتظار می رود بحث اخلاق و پهلوانی در این رشته ها توسعه پیدا کند.

وی با اشاره به اهمیت آموزش در بخش داوری و مربیگری افزود:  برگزاری کلاس های آموزشی در استان های سراسر کشور در اولیت برنامه های فدراسیون قرار دارد و هیات استان می تواند با ارسال درخواست به فدراسیون مجوز برگزاری دوره های آموزشی را دریافت کند.


۲۲:۴۰ ۱۳۹۸/۸/۱۴

قدرت گرفته از پرتال ترنم