کسب پنج پیروزی در روز دوم رقابت های اسنوکر قهرمانی جهان

دومین روز رقابت های اسنوکر قهرمانی جهان در مرحله گروهی برگزار شد و نمایندگان ایران موفق به کسب پنج پیروزی شدند.


به گزارش روابط عمومی فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس؛ دومین روز رقابت های اسنوکر قهرمانی جهان امروز چهارشنبه هشتم آبان ماه در مرحله گروهی انجام شد و طی آن نمایندگان کشورمان به مصاف حریفانی از کشورهای هنگ کنگ، آفریقای جنوبی، ترکیه، رومانی، عراق و لتونی رفتند. در بخش آقایان علی روشنی کیا،سیاوش مزینی و میلاد کاشانی موفق به کسب پیروزی در مقابل حریفانی از کشورهای عراق، لتونی و رومانی شدند. در بخش بانوان سارا بهاروندی در مقابل حریفی از آفریقای جنوبی به پیروزی رسید و ارمغان حسنی در مقابل حریفی از هنگ کنگ مغلوب شد و در بخش پیشکسوتان محمد علیپور موفق به کسب پیروزی در مقابل حریفی از کشور ترکیه شد.

تیم ملی اسنوکر کشورمان در بخش بانوان با ترکیب ارمغان حسنی، مریم ابراهیمی، سارا و پری بهاروندی، در بخش آقایان متشکل از امیر سرخوش، علی روشنی کیا، سیاوش مزینی و میلاد کاشانی و در بخش پیشکسوتان با ترکیب مجتبی سرافرازی، وحید شیرازی، محمدعلی علی پور و محمود محمدی آقاجری در ای رقابت ها شرکت می کنند.

گفتنی است بمنظور قضاوت در رقابت های اسنوکر قهرمانی جهان منصور مقدم، حسین بیابانی و افشین دهقانی داوران بین المللی کشورمان نیز حضور دارند.

برنامه قضاوت داوران کشورمان در روز دوم مسابقات اسنوکر قهرمانی جهان ترکیه ـ آنتالیا

منصور مقدم: هلند ـ تایلند(بانوان) و آفریقای جنوبی - هنگ کنگ(بانوان)

حسین بیابانی مقدم: کره جنوبی-عراق(آقایان) و لهستان ـ رومانی(آقایان)

افشین دهقانی: هند ـ استرالیا(بانوان) و ترکیه ـ فنلاند(آقایان)

 

برنامه بازیهای روز سوم نمایندگان  ایران در مسابقات اسنوکر قهرمانی جهان :

پنجشنبه  ۹ آبان ۹۸ (۳۱ اکتبر ۲۰۱۹)

امیر سرخوش (ایران) - کینگزلی آنگ (سنگاپور) ساعت ۱۰:۳۰ به وقت ایران

سیاوش مزینی  (ایران) - هووانگ چولهو (کره جنوبی) ساعت ۱۳:۳۰ به وقت ایران

سارا بهاروندی (ایران) - بای یولو (چین) ساعت ۱۳:۳۰ به وقت ایران

محمود محمدی آقاجری (ایران) - مارک توئیت (ایرلند) ساعت ۱۳:۳۰ به وقت ایران

علی روشنی کیا (ایران) – آنتونی کرایسا (ولز) ساعت 19:30 به وقت ایران

 

نتایج روز دوم رقابت های اسنوکر قهرمانی جهان :

ارمغان حسنی1 - 2پوی یینگ چو (هنگ کنگ)

سارا بهاروندی2 - 1مادلین جین یانگ (آفریقای جنوبی)

محمد علی علیپور 3 - 0آحمت کانتار (ترکیه)  

علی روشنی کیا 4- 1تئودور پوپسکیو (رومانی)

میلاد فتح پور کاشانی4 - 2علی حسین (عراق)  

سیاوش مزینی 4 - 2ردیون جودین (لتونی)

 


۲۳:۴۵ ۱۳۹۸/۸/۸

قدرت گرفته از پرتال ترنم