نتایج روز نخست نمایندگان ایران در رقابت های اسنوکر قهرمانی جهان

نخستین روز رقابت های اسنوکر قهرمانی جهان در مرحله گروهی برگزار شد و نمایندگان ایران موفق به کسب سه پیروزی شدند.


به گزارش روابط عمومی فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس؛ رقابت های اسنوکر قهرمانی جهان سه شنبه هفتم آبان ماه در مرحله گروهی آغاز شد و طی آن نمایندگان کشورمان به مصاف حریفانی از کشورهای استرالیا، آفریقای جنوبی، آلمان، رومانی و اتریش رفتند. در بخش آقایان امیر سرخوش و میلاد کاشانی موفق به کسب پیروزی در مقابل حریفانی از کشورهای رومانی و اتریش شدند و علی روشنی کیا در مقابل حریف استرالیایی شکست خورد. در بخش بانوان پری بهاروندی و مریم ابراهیمی در مقابل حریفانی از استرالیا و آلمان مغلوب شدند و در بخش پیشکسوتان محمود محمدی موفق به کسب پیروزی در مقابل حریفی از آفریقای جنوبی شد.

تیم ملی اسنوکر کشورمان در بخش بانوان با ترکیب ارمغان حسنی، مریم ابراهیمی، سارا و پری بهاروندی، در بخش آقایان متشکل از امیر سرخوش، علی روشنی کیا، سیاوش مزینی و میلاد کاشانی و در بخش پیشکسوتان با ترکیب مجتبی سرافرازی، وحید شیرازی، محمدعلی علی پور و محمود محمدی آقاجری در ای رقابت ها شرکت می کنند.

گفتنی است بمنظور قضاوت در رقابت های اسنوکر قهرمانی جهان منصور مقدم، حسین بیابانی و افشین دهقانی داوران بین المللی کشورمان نیز حضور دارند.

برنامه قضاوت داوران کشورمان در روز نخست  مسابقات اسنوکر قهرمانی جهان ترکیه ـ آنتالیا

منصور مقدم:

هلند ـ تایلند(بانوان)

آفریقای جنوبی - هنگ کنگ(بانوان)

حسین بیابانی مقدم:

آفریقای جنوبی ـ هندوستان(بانوان)

هندوستان ـ هلند(پیشکسوتان)

افشین دهقانی:

روسیه ـ ترکیه(آقایان)

عراق ـ رمانی(آقایان)

نتایج روز نخست نمایندگان  ایران در مسابقات اسنوکر ۱۵ توپ انفرادی قهرمانی جهان به شرح زیر اعلام شد :

سه شنبه ۷ آبان ۹۸

علی روشنی کیا  1- 4 تایسون کرینیس (استرالیا)

مریم ابراهیمی بسابی 0 -2 جسیکا وودز (استرالیا)

محمود محمدی آقاجری3 - 0منیر کاسیم (آفریقای جنوبی)

میلاد فتح پور کاشانی 4- 1میهای ولادو (رومانی)

پری بهاروندی 0-2 دیانا استاتژنی آلمان)

امیر سرخوش4 - 0الیاس کاپیتانی (اتریش)

 

برنامه بازی های  روز دوم  نمایندگان ایران در رقابت های اسنوکر ۱۵ توپ انفرادی قهرمانی جهان به شرح زیر اعلام شد :

چهارشنبه  ۸ آبان ۹۸ (۳۰ اکتبر ۲۰۱۹)

ارمغان حسنی (ایران) - پوی یینگ چو (هنگ کنگ) ساعت ۱۰:۳۰ به وقت ایران

سارا بهاروندی  (ایران) - مادلین جین یانگ (آفریقای جنوبی) ساعت ۱۳:۳۰ به وقت ایران

محمد علی علیپور (ایران) - آحمت کانتار (ترکیه) ساعت ۱۳:۳۰ به وقت ایران

علی روشنی کیا (ایران) - تئودور پوپسکیو (رومانی) ساعت ۱۶:۳۰ به وقت ایران

میلاد فتح پور کاشانی  (ایران) - علی حسین (عراق) ساعت ۱۹:۳۰ به وقت ایران

سیاوش مزینی (ایران) - ردیون جودین (لتونی) ساعت ۱۹:۳۰ به وقت ایران


۲۱:۵۳ ۱۳۹۸/۸/۷

قدرت گرفته از پرتال ترنم