برنامه بازی های روز نخست رقابت های اسنوکر قهرمانی جهان اعلام شد

رقابت های اسنوکر قهرمانی جهان صبح امروز به میزبانی کشور ترکیه آغاز شد.


به گزارش روابط عمومی فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس؛ رقابت های اسنوکر قهرمانی جهان هفتم تا هجدهم آبان ماه به میزبانی کشور ترکیه در حال برگزاری است.تیم ملی اسنوکر کشورمان در بخش بانوان با ترکیب ارمغان حسنی، مریم ابراهیمی، سارا و پری بهاروندی، در بخش آقایان متشکل از امیر سرخوش، علی روشنی کیا، سیاوش مزینی و میلاد کاشانی و در بخش پیشکسوتان با ترکیب مجتبی سرافرازی، وحید شیرازی، محمدعلی علی پور و محمود محمدی آقاجری در ای رقابت ها شرکت می کنند.

گفتنی است بمنظور قضاوت در رقابت های اسنوکر قهرمانی جهان منصور مقدم، حسین بیابانی و افشین دهقانی داوران بین المللی کشورمان نیز حضور دارند.

 

برنامه روز نخست مسابقات نمایندگان اسنوکر ایران در مسابقات اسنوکر ۱۵ توپ انفرادی قهرمانی جهان به شرح زیر اعلام شد :

 سه شنبه ۷ آبان ۹۸

علی روشنی کیا (ایران) - تایسون کرینیس (استرالیا) ساعت ۱۳:۳۰ به وقت ایران

مریم ابراهیمی بسابی (ایران) - جسیکا وودز (استرالیا) ساعت ۱۳:۳۰ به وقت ایران

محمود محمدی آقاجری (ایران) - منیر کاسیم (آفریقای جنوبی) ساعت ۱۳:۳۰ به وقت ایران

میلاد فتح پور کاشانی (ایران) - میهای ولادو (رومانی) ساعت ۱۶:۳۰ به وقت ایران

پری بهاروندی  (ایران) - دیانا استاتژنی (آلمان) ساعت ۱۶:۳۰ به وقت ایران

امیر سرخوش  (ایران) - الیاس کاپیتانی (اتریش) ساعت ۱۹:۳۰ به وقت ایران

قرعه کشی و گروه بندی این رقابت ها به شرح زیر اعلام شد:

آقایان

امیر سرخوش، حبیب صباح(بحرین)، کینگسلی آنگ (سنگاپور)، الکسی کورن(روسیه)

میلاد کاشانی: متیوس بارانوسکی ( لهستان)، علی حسین(عراق)، میهای ولادو (رومانیا)، لسزلو کواکس(آمریکا)

سیاوش مزینی: فلورین نوبل(اتریش)، رودیون جودین(لاتویا)، دنیل ریان(نیوزلند)،هوانگ چول هو (کره جنوبی)

علی روشنی کیا: حسنین السلطانی(عراق)،آنتونی ریسا(ولز)، تئودور پوپسکو (رومانیا)،تیسون کرینیس(استرالیا)

بانوان

مریم ابراهیمی: ان جی اون یی (هنگ کنگ)، جسیکا وودز(استرالیا)، سوزانا بوینس(آفریقای جنوبی)، ایرم پارلار(ترکیه)

پری بهاروندی: دیانا استاتزنی(آلمان)، پلوی چومپوو(تایلند)، سو من یان (هنگ کنگ)، کایلیه بلینگر(استرلیا)

ارمغان حسنی: وندی جنز(بلژیک)، ورشا سنجیو(هند)، پویی یینگ چو(هنگ کنگ)، جوی لین ویلنبرگ(آفریقای جنوبی)

سارا بهاروندی: آمی کمانی(هند)، بیا یولو(چین)، جانیکا ون گستل(هلند)، مادلنیا یونگ(آفریقای جنوبی)

پیشکسوتان

مجتبی سرافرازی: جوریس مس(هلند)،یوگونبورگد دواسورن(مغولستان)، پائول لویز(نیوزلند)، یوموت تور(ترکیه)

محمدعلی علی پور: کادر محمد(جزیره موریس)،احمد کانتر(ترکیه)، مارک زوبرزکی (لهستان)، واین مورگان(ولز)، خالد شاهین(مصر)

وحید شیرازی: واین برون(انگلستان)، سینان ستینکایا(ترکیه)، جانی کانانن(فنلاند)، پیتر مکولاگ (استرالیا)

محمود محمدی: مارک توئیت(ایرلند)، مونیر کسیم(آفریقای جنوبی)، انور گوکان(ترکیه)، ری فارلی(استرالیا)

۱۲:۱۹ ۱۳۹۸/۸/۷

قدرت گرفته از پرتال ترنم