بخشنامه بیست و یکمین رنکینگ کشوری اسنوکر اعلام شد

بیست و یکمین دوره رنکینگ کشوری اسنوکر آقایان (مرحله اصلی و ویژه نفراتی که در دور مقدماتی رنکینگ کشوری انتخاب شدند) بیست و دوم تا بیست و هفتم آبان ماه به مناسبت هفته وحدت به میزبانی فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس برگزار می شود.


به گزارش روابط عمومی فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس؛ بخشنامه بیست و یکمین دوره مسابقات رنکینگ کشوری اسنوکر آقایان (ویژه نفراتی که در دور مقدماتی رنکینگ کشوری انتخاب شدند)به مناسبت  هفته وحدت به میزبانی فدراسیون جهت اقدامات مقتضی به شرح ذیل اعلام می‌گردد:

 رشته و شرایط برگزاری:

1-      اسنوکر آقایان و در رده سنی آزاد

2-      شروع مسابقات روز چهارشنبه به تاریخ 22/08/1398

3-      بازی ها به‌ صورت تک حذفی( به صورت 5 از9 تا مرحله نیمه نهایی) انجام خواهد شد و در مرحله نیمه نهایی و فینال به صورت 6از 11 انجام خواهد شد.

4-      قرعه‌کشی ساعت 10:00 روز دوشنبه 20/08/1398 و طول زمان برگزاری مسابقات 6 روز خواهد بود که از ساعت 9 صبح چهارشنبه 22/08/1398 آغاز و در روز دوشنبه  27/08/1398 به پایان خواهد رسید.

نکته: طبق مصوبه شورای فنی فدراسیون به اطلاع می رساند در صورت وجود جایگاه خالی در جدول 64 نفری مرحله اصلی بیست و یکمین رنکینگ کشوری اسنوکر از نفرات برتر نخستین دوره و دومین دوره مسابقات المپیاد استعداد های برتر ورزش کشور استفاده خواهد شد.

5-      محل برگزاری: ابتدای بزرگراه نیایش- مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب- فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس

6-      محل اسکان:

خوابگاه زیتون واقع در شهرک فجر (بزرگراه نیایش) شماره تماس بمنظور هماهنگی و رزرو 09127904876- 88215421  آقایان بهنام پور و امامی

7-      ورودیه و مراحل ثبت‌نام به شرح ذیل است:

ورودیِ مسابقات برای 48 بازیکن صعود کننده به جدول مرحله اصلی  مبلغ 1.500.000 ريال است و نفرات یکم تا شانزدهم رنکینگ که اسامی آنها در همین بخشنامه مشخص شده است مبلغ 3.000.000 ريال است. که در صورت هرگونه اشتباه در ثبت نام مسئولیت آن بر عهده شخص بازیکن خواهد بود. بهمین منظور در انتخاب و پرداخت مبلغ مورد نظر دقت کنید.

 ثبت‌نام از طریق وب‌سایت فدراسیون به آدرس www.bbfir.com  و این لینک انجام می‌گیرد.

*لازم به ذکر است در صورت عدم شرکت در مسابقه هزینه‌های واریزی عودت داده نمی‌شوند.

آخرین‌مهلت ثبت‌نام (ساعت 12:00) روز یکشنبه 19/08/1398 است و پس‌ازآن به‌هیچ‌عنوان تمدید نخواهد شد.

8-      موارد زیر الزامی است:

الف)داشتن بیمه ورزشی معتبر

 ب) پوشیدن لباس مخصوص مسابقات بدون تبلیغات (پیراهن آستین‌بلند،شلوار پارچه‌ای، جلیقه و کفش رسمی)

 ج) دارا بودن معرفی‌نامه از هیئت مربوطه

9-   برگزاری این دوره از مسابقات زیر نظر کمیته‌های اجرایی فدراسیون بوده که تابع قوانین روز جهانی و کشوری است و تبعیت از آن الزامی است.

10-جوایز مسابقات علاوه بر مدال و حکم قهرمانی، هدایای نقدی  به ترتیب زیر می‌باشند:

 

 مقام اول : هشتاد میلیون ريال همراه با کاپ، مدال، حکم

مقام دوم : چهل میلیون ريال همراه با مدال و حکم

مقام سوم: بیست و پنج میلیون ريال همراه با مدال و حکم

مقام چهارم : مبلغ دوازده میلیون و پانصد هزار ريال همراه با گواهی شرکت

مقام پنجم تا هشتم : هر نفر ده میلیون ريال همراه با گواهی شرکت

مقام نهم تا شانزدهم: هر نفر پنج میلیون ريال همراه با گواهی شرکت

مقام هفدهم تا سی و دوم : هر نفر سه میلیون ريال همراه با گواهی شرکت

بالاترین برک ثبت شده بالای 100 امتیاز ده میلیون ريال همراه با حکم

هر برک ثبت شده بالای 100 امتیاز مبلغ یک میلیون ريال

 

11-   با کلیه رفتارهای غیرورزشی و مغایر با آئین‌نامه برگزاری مسابقات و ضد شئونات اسلامی برخورد و فرد خاطی محروم از مسابقات خواهد شد، ضمناً در جلسه کمیته انضباطی تصمیمات قطعی برای خاطیان در نظر گرفته خواهد شد.

12- کلیه شرکت‌کنندگان موظف‌اند لوگوی فدراسیون را روی لباس در سمت چپ سینه و لوگوی اسپانسر اصلی مسابقه «شرکت جهان بیلیارد» را در سمت راست سینه روی لباس منحصرا با ابعاد 65 در 65 میلی متر درج کنند.

13-    کلیه شرکت‌کنندگان موظف‌اند در صورت استفاده از هرگونه آرم و لوگوی تبلیغاتی قبل از شروع مسابقات با مسئول برگزاری مسابقات هماهنگ و در صورت تائید با واریز مبلغ تعیین‌شده وارد مسابقات گردند.

14- این مسابقات تحت قوانین  کمیته  مبارزه  با دوپینگ  جمهوری اسلامی  ایران  برگزار  می گردد و  در صورت مشاهده هرگونه  نتیجه مثبت آزمایش با  شخص خاطی مطابق قوانین این کمیته  برخورد  قاطع  صورت  خواهد  گرفت  .

 

اسامی نفرات یک تا شانزدهم  رنکینگ که جواز حضور در مرحله اصلی بیست و یکمین رنکینگ کشوری اسنوکر را دارند به شرح زیر اعلام می شود:

امیر سرخوش (البرز)، سیاوش مزینی(تهران)، علی قره گوزلو(تهران)، ارسلان اسماعیل نژاد(خراسان رضوی)، علیرضا خداپرست(خوزستان)، بابک رستمی(کرمانشاه)، حمیدرضا بهبودیان(زنجان)، امیرحسین باقری فرد(فارس)، شروین امیدوار(فارس)، دانیال زده(تهران)، علی روشنی کیا(تهران)، علیرضا رضایی(تهران)، حسام پویانفرد(گلستان) و میلاد کاشانی( خراسان رضوی)


۱۵:۲۷ ۱۳۹۸/۸/۱۲

قدرت گرفته از پرتال ترنم