فراخوان شرکت در مسابقات ناین بال انفرادی آقایان قهرمانی جهان

قابل توجه علاقه مندان به  شرکت در مسابقات ناین بال انفرادی آقایان قهرمانی جهان (WPA) 2019 در مرحله انتخابی (Stage 1)


 

 

 شروع و خاتمه مسابقات  مرحله انتخابی (Stage 1) :     

12 –  10   دسامبر    2019  (21 –   19   آذر  1398)  بمدت 3 روز

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بولینگ و بیلیارد؛ مسابقات ناین بال انفرادی قهرمانی جهان در رده آقایان از تاریخ  17 – 10 دسامبر 2019 (26 –    19 آذر 1398) در شهر دوحه  کشور قطر  در دو مرحله  (Stage 1) و (Stage 2) برگزار خواهد شد.

  لذا از بازیکنانی که تمایل دارند در مرحله انتخابی (Stage 1) این مسابقات شرکت کنند و از طریق فدراسیون سهمیه شرکت در این مسابقات را در مرحله انتخابی دریافت نمایند خواهشمندیم تا روز شنبه 27/07/98 ساعت 10 صبح با برقراری تماس با فدراسیون در ایام غیر تعطیل با شماره 26216269 و 26216207 داخلی تیمهای ملی (داخلی 2) با سرمربی و مدیر تیمهای ملی کامران شهلا و یا اشکان دوستار امور بین الملل تماس حاصل نمایند.به درخواستها و تماسهای تلفنی بعد از اتمام تاریخ و زمان تعیین شده به هیچ وجه ترتیب اثر داده نخواهد شد.ضمنا بازیکنانی که نسبت به اخذ سهمیه درخواست می نمایند در صورتیکه بعدا به هر دلیل غیر موجهی انصراف دهند از طرف کمیته انضباطی فدراسیون با آنها برخورد خواهد شد پس لطفا در انتخاب و اخذ سهمیه این مسابقات کمال دقت و تمام جوانب کار را در نظر بگیرید.

بازیکنانی که نسبت به اعزام به این مسابقات در مرحله انتخابی و یا  اخذ سهمیه مرحله انتخابی این مسابقات توسط فدراسیون درخواست کرده اند می بایست از هیات های استانی خود در خواست ارسال معرفی نامه به فدراسیون از طریق سیستم اتوماسیون نمایند و حداکثر تا تاریخ 27/07/ 98 ساعت 10 صبح فرصت ارسال معرفی نامه دارند و درخواستهای شفاهی و بدون تائیدیه و معرفی نامه هیات مربوطه به هیچ وجه قابل قبول نبوده و فدراسیون به هیچ وجه به درخواستهای بازیکنان و هیاتهای محترم استانی بعد از تاریخ مقرر  ترتیب اثر نخواهد داد .لطفا در کنار نام و نام خانوادگی بازیکن معرفی شده شماره تماس ایشان نیز قید شود.

بسیار مهم : اعزام بازیکنان علاقمند به شرکت در این مسابقات بر اساس اولویت در جدول رنکینگ کشوری و فاکتورهای فنی و اخلاقی توسط سرمربی و مدیر تیم های ملی فدراسیون کامران شهلا طی جلسه تصمیم گیری با  اعضای  کمیته تیمهای ملی و شورای فنی فدراسیون صورت خواهد گرفت و صرفا اعلام مکتوب آمادگی جهت اعزام و اخذ سهمیه توسط هیات استانی دلیل صد در صد بر اعزام و اخذ سهمیه نخواهد بود و به تصمیم نهایی کمیته تیمهای ملی و شورای فنی فدراسیون بستگی خواهد داشت .داشتن پاسپورت با اعتبار مکفی از تاریخ برگزاری مسابقات حداقل به مدت 7 ماه از مدارک اجباری می باشد که باید اسکن رنگی صفحه اول پاسپورت و اسکن رنگی عکس پرسنلی بازیکنان بلافاصله پس از اعلام آمادگی برای اعزام به منظور موجود بودن در آرشیو روابط بین الملل برای اشکان دوستار روابط بین الملل فدراسیون به ایمیل bbfir0501@yahoo.com  یا واتساپ 09190400374 ارسال گردد. از پذیرش عکسهایی که با تلفن همراه به جای اسکن گرفته و ارسال میگردد جدا معذوریم.

اطلاعات تکمیلی در مورد این مسابقات

مسابقات قهرمانی ناین بال انفرادی  آقایان جهان (WPA) 2019

17 – 10  دسامبر     2019 (26 –  19  آذر  1398)

دوحه – قطر

بسیار مسروریم که به اطلاع شما برسانیم که فدراسیون بیلیارد و اسنوکر قطر (QBSF) با همکاری وزارت ورزش و فرهنگ قطر ،میزبانی مسابقات قهرمانی ناین بال آقایان جهان (WPA) 2019 که از تاریخ 17 – 10 دسامبر 2019 (26 –19 آذر 1398) در شهر دوحه کشور قطر برگزار خواهد شد و توسط فدراسیون جهانی پاکت بیلیارد (WPA) و فدراسیون پاکت بیلیارد آسیا (APBU) مورد  تائید و تصدیق رسمی قرار گرفته است را بر عهده دارد.

این رویداد بزرگ توسط وزارت ورزش و فرهنگ قطر و با همکاری شرکتهای ساخت تجهیزات ورزشی رشته بیلیارد از جمله سیمونیز (Simonis) ماهوت یا پارچه روی میز ، آرامیت (Aramith) توپهای بیلیارد ، (Adam  )سازنده چوب بازی و ویراکا (Wiraka) سازنده میزهای بیلیارد حمایت مالی شده است و مسابقات در رشته ناین بال انفرادی آقایان برگزار می شود.

مکان برگزاری مسابقات : تمامی رویدادهای مرحله انتخابی - گروهی (Stage 1) و مرحله اصلی (Stage 2)   مسابقات در  آکادمی بیلیارد و اسنوکر فدراسیون قطر (Qatar Billiards & Snooker Federation Academy) برگزار خواهد شد.

ثبت نام ورودی مسابقات :  با توجه به کمبود وقت  ،از تمامی شرکت کنندگان تقاضا داریم که به تاریخهای تعیین شده توسط کمیته برگزاری مسابقات احترام بگذارند و بموقع نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند تا با این کار ما را قادر سازید تا نسبت به صدور  روادید قطر بموقع اقدام نمائیم.کمیته برگزاری مسابقات و فدراسیون قطر بعد از آخرین تاریخ ثبت نام ورودی به هیچ عنوان درخواستها را نخواهد پذیرفت.

هزینه ثبت نام ورودی مسابقات :

مرحله انتخابی (گروهی) – (Stage 1) : هزینه ثبت نام ورودی مسابقات برای هر بازیکن   300 دلار آمریکا  خواهد بود و به بازیکنان برای صعود به (Stage 2) یا مرحله اصلی سه بار شانس داده خواهد شد.

 مرحله اصلی (Stage 2) : هزینه ثبت نام ورودی مسابقات برای هر بازیکن  250 دلار آمریکا   خواهد بود.

تمامی بازیکنان شرکت کننده بایستی هزینه ورودیه خود را تا موعد و تاریخ مقرر پرداخت کنند.ثبت نام بدون پرداخت هزینه ثبت نام ورودی مورد قبول نخواهد بود و در جدول قرعه کشی لحاظ نخواهد گردید.

بازیکنان شرکت کننده :

شرکت کنندگان مرحله انتخابی (گروهی) – (Stage 1) : تمامی بازیکنان باید ثبت نام ورودیه خود را توسط فدراسیون ملی خود ارسال و اقدام نمایند و در صورتیکه شخصا اقدام نمایند مورد موافقت قرار نخواهد گرفت.حداکثر تعداد شرکت کنندگان در مرحله انتخابی (Stage 1) 96 بازیکن خواهد بود.

شرکت کنندگان مرحله اصلی (Stage 2) : تعداد 96 بازیکن و سهمیه برای این مرحله بصورت ثابت تعیین گردیده است.تمامی بازیکنانی که تحت مقررات ذیل شرکت نمایند قادر خواهند بود که بصورت مستقیم سهمیه مرحله اصلی (Stage 2) را بدست آورند :

الف –     مدافع عنوان قهرمانی   ب- 22 بازیکن برتر جدول رنکینگ فدراسیون جهانی پاکت بیلیارد  (WPA)

پ – فدراسیونهای قاره ای می توانند به بازیکنان برتر خود سهمیه اختصاص دهند     ت – بازیکنان سهمیه رزروی  (WPA) و سازمان دهنده مسابقات   

ث- بازیکنان منتخب مرحله انتخابی که موفق به صعود  به مرحله اصلی شدند.

جدول رویدادها :  مسابقات مرحله انتخابی (Stage 1) و مرحله اصلی (Stage 2) بر روی 16 میز برگزار خواهد شد.

مرحله انتخابی (گروهی) – (Stage 1) :              12   10   دسامبر    2019  (21 –   19   آذر  1398)  بمدت 3 روز

جلسه فنی بازیکنان و قرعه کشی :                   روز جمعه 13  دسامبر    2019   (22  آذر 1398 ) ساعت 18 به وقت محلی در هتل رسمی مسابقات

مرحله اصلی (Stage 2) :                             17     14  دسامبر    2019  (26 – 23   آذر   1398)   بمدت 4 روز

از تمامی بازیکنان (Stage 2) خواهشمندیم که فرم ثبت نام ورودی خود را بهمراه اسکن عکس و پاسپورت خود را برای کمیته برگزاری مسابقات ارسال نمایند تا کارتهای شناسایی شرکت کنندگان جهت ورود   به مکان برگزاری مسابقات  بموقع صادر گردد.

از تمامی بازیکنان (Stage 1) و مقامات فنی و رسمی تیمها خواهشمندیم که قبل از جلسه فنی بازیکنان از Accreditation Desk مسابقات واقع در لابی هتل رسمی مسابقات ثبت نام بازیکنان را تکمیل و کارت شناسایی بازیکنان خود را دریافت نمایند و این پروسه زمانی تکمیل می شود که هزینه ثبت نام ورودی مسابقات را پرداخت کرده باشند.

مبلغ جایزه نقدی مسابقات :  بازیکنانی که در مرحله آخر جدول بازندگان  شکست می خورند و بین بازیکنان نفر 64 تا 33 قرار می گیرند مبلغ 500 دلار آمریکا  جایزه نقدی دریافت خواهند کرد.

قهرمان –  30 هزار دلار آمریکا  ، نائب قهرمان – 15 هزار  دلار آمریکا ، مقام سوم و چهارم –  7 هزار دلار آمریکا  هر نفر ، مقام پنجم تا هشتم – 4750  دلار آمریکا هر نفر ، مقام نهم تا شانزدهم -   3  هزار  دلار آمریکا هر نفر، مقام هفدهم تا سی و دوم – 2 هزار دلار آمریکا هر نفر ، مقام سی و سوم تا شصت و چهارم – 500 دلار آمریکا  هر نفر

جمع کل  جوایز نقدی : 150   هزار دلار آمریکا.    هیچ مالیاتی از مبالغ مذکور جایزه نقدی در بالا کسر نخواهد شد.

تجهیزات مسابقه  :16  میز ویراکا  آخرین مدل ، ماهوت   (پارچه روی میز) Simonis 860 آبی رنگ مخصوص مسابقات   ، توپ  Aramith Super pro Tv

فرمت مسابقات :

Stage 1 (مسابقات مرحله انتخابی) : تک حذفی ، Race to 7 ،پخش نوبتی (Alternate  Break)

به تمامی بازیکنان این مرحله 3 بار شانس برای حضور و گرفتن 12 سهمیه Stage 2  داده خواهد شد.

 Stage 2 (مسابقات مرحله اصلی)   :  دو حذفی ، تا مرحله (Last 64) Race to 9 ،پخش نوبتی (Alternate  Break)

قرعه کشی اصلی Stage 2 با 96 بازیکن که 12 بازیکن منتخب Stage 1 را نیز در بر خواهد داشت صورت خواهد گرفت.این 96 بازیکن در 16 گروه با هر گروه 6 بازیکن تقسیم می شوند.4 بازیکن از هر گروه به مرحله  Last 64راه می یابند.2 بازیکن نیز از جدول برندگان به مرحله نهایی راه می یابند که بر اساس نتایج گروه خود انتخاب می شوند.2 بازیکن نیز از جدول بازندگان بصورت تصادفی قرعه کشی خواهند شد.

از مرحله نهایی که last 64 می باشد ، مسابقات با شرایط ذیل ادامه خواهد داشت :

تک حذفی ، پخش نوبتی (Alternate  Break) ،تا مرحله نیمه نهایی Race to 11  ،دیدار نهایی Race to 13 خواهد بود.

تمامی بازیکنانی که در مرحله 4/1 نهایی حضور خواهند داشت باید تی شرت Polo که توسط کمیته سازماندهنده مسابقات تدارک دیده شده است و لوگوهای حامی مالی فدراسیون قطر را دارد از مرحله 4/1 نهایی تا دیدار نهایی بر تن کنند.

اسکان و اقامت :هتل رسمی این مسابقات به زودی معرفی و نهایی خواهد شد.تمامی بازیکنان و مقامات رسمی و فنی تیمها بابت تهیه بلیط رفت و برگشت خود، اسکان و اقامت و خوراک روزانه خود مسئولیت دارند.لطفا فرم رزرو هتل مسابقات را هر چه زودتر قبل از پر شدن هتل رسمی مسابقات برای فدراسیون میزبان قطر ارسال کنید.

سرویس ایاب و ذهاب فرودگاه :    سرویس ایاب و ذهاب از فرودگاه به هتل رسمی مسابقات و بالعکس موجود نخواهد بود.از مکان برگزاری مسابقات تا هتل رسمی 5 دقیقه با وسیله نقلیه مسافت می باشد و فدراسیون قطر سرویس اتوبوس تندرو 5 تا 6 بار در روز از هتل تا مکان برگزاری مسابقات و بالعکس تهیه و تدارک خواهد دید.

روادید : لطفا اسکن رنگی با کیفیت تیم خود را برای فدراسیون قطر ارسال کنید تا برای شما نامه اجازه ورود یا روادید کاغذی قطر ارسال گردد.برخی شرکتهای هواپیمایی در کشور شما  از شما درخواست مهر To Board Ok   بر روی ویزای کاغذی خواهند کرد.لطفا با شرکت هواپیمایی که قصد سفر با پرواز آنها را دارید هماهنگ کنید و در صورت نیاز به مهر To Board Ok   فدراسیون قطر را مطلع کنید.


۹:۳۰ ۱۳۹۸/۷/۲۳

قدرت گرفته از پرتال ترنم