نایب رئیس بانوان یزد: فعالیت بانوان استان یزد رو به پیشرفت است

مریم عبداله زاده نایب رئیس بانوان استان یزد با اشاره به فعالیت بانوان در این استان گفت: بیلیارد از سال 80 در استان یزد فعالیت خود را آغاز کرد و هیات استان در آن زمان کلاس مربیگیری برای بانوان برگزار کرد و مسابقات بسیاری در بخش بانوان تا سال 84 برگزار میشد اما متاسفانه این فعالیت ها متوقف شد.


وی ادامه داد: خوشبختانه از یک سال و نیم پیش دوباره فعالیت در بخش بانوان را آغاز کردیم و موفق شدیم مجوز حضور بانوان در باشگاه بیلیارد را بگیریم و ساعات صبح تا عصر را به تمرینات بانوان اختصاص دهیم. همچنین آکادمی بیلیارد هیات نیز برای حضور بانوان فعال است و آنها می توانند از این پایگاه نیز استفاده کنند.

عبداله زاده فعالیت بانوان در رشته بولینگ را همگانی مطرح کرد و افزود: در استان یزد یک باشگاه بولینگ وجود دارد که در این رشته فعلا به صورت همگانی فعالیت می شود و ورزشکار حرفه ای در بولینگ نداریم . اما برگزاری دوره های مربیگری در رشته بولینگ جزو برنامه های هیات قرار دارد که با همکاری فدراسیون انجام خواهد شد.

نایب رئیس بانوان استان یزد با اشاره به حضور بانوان در رشته پتانک یادآور شد: بانوان استان یزد در رشته پتانک نیز فعالیت حرفه ای دارند و ما در این رشته چند ورزشکار داریم که زیر نظر هیات تمرین می کنند که البته در هنگام برگزاری مسابقات، بازیکنان بیماران خاص و پیوند اعضا نیز به ما اضافه می شوند.


۱۰:۵۱ ۱۳۹۸/۷/۱۷

قدرت گرفته از پرتال ترنم