مصاحبه مریم ابراهیمی پیرامون عضویت در تیم ملی

مریم ابراهیمی عضو تیم ملی و نفر چهارم رنکینگ کشوری اسنوکر با روابط عمومی فدراسیون به گفت و گو نشست.


ابراهیمی در مورد عضویت در تیم ملی اسنوکر اظهار داشت: در انتخابی مسابقات قهرمانی جهان ترکیه که در سطح بالا و رقابت های بسیار نزدیک به هم برگزار شد موفق شدم بین چهار نفر برتر قرار گیرم. در ابتدای راه قرار دارم و تمام تلاشم را می کنم تا در مسابقات آینده مقام داشته باشم و هدفم قرار گرفتن روی سکوهای جهانی است. برای نخستین بار است که به مسابقات بین المللی اعزام می شوم، شناختی از حریفان ندارم اما برای مسابقات آماده هستم و تمام تمرکزم را روی بازی های خود گذاشتم.

او در ادامه گفت: اسنوکر را در استان البرز آموزش دیدم و تمریناتم را آنجا دنبال کردم. خوشبختانه شرایط باشگاه ها در استان محل سکونتم برای حضور بانوان مهیا است. علاوه بر باشگاه ها هیات بولینگ، بیلیارد و بولس البرز زمانی را برای تمرینات بانوان اختصاص داده است. بسیاری از بانوان در استان البرز بیلیارد بازی می کنند اما چون شناختی نسبت به این رشته ندارند در مسابقات حضور پیدا نمی کنند. انتظار می رود حمایت بیشتری از حوزه بانوان شود تا آنها نیز بتوانند در این رشته ورزشی پیشرفت کنند.

مریم ابراهیمی همچنین دغدغه اش را پشتیبانی غیرمالی و پیگیری های هیات استان عنوان کرد و خواستار توجهات بیشتر هیات نسبت به فعالیت ها و برنامه های خود شد.


۱۲:۱۵ ۱۳۹۸/۷/۱۶

قدرت گرفته از پرتال ترنم