مزینی: فدراسیون در پایگاه قهرمانی آزادی شرایط و امکانات خوبی را برای بازیکنان فراهم آورده است

سیاوش مزینی عضو تیم ملی اسنوکر کشورمان شرایط کنونی و انتظارات خود را شرح داد.


 سیاوش مزینی ۱۴ سال سابقه فعالیت در رشته اسنوکر را دارد و عازم مسابقات قهرمانی جهان در ترکیه است. به گفته عضو تیم ملی اسنوکر کشورمان، مسابقات ترکیه با حضور کشورهای صاحب قدرت در اسنوکر مانند انگلیس، اسکاتلند، چین، ولز و پاکستان برگزار می شود و بهترین نفرات هر کشور در این مسابقات حضور دارند. در این مسابقات برای کسب مقام، نه کسب تجربه شرکت می کند. تمام تلاش خود را به کار می گیرد تا وارد حرفه ای ها شود و هدف اصلی اش بهترین شدن در دنیا است.

مزینی در مصاحبه با روابط عمومی فدراسیون شرایط فعلی خود را اینگونه توصیف کرد: نفر دوم رنکینگ کشور هستم، حدود دو ماه است روزانه ۹ ساعت به تمرین می پردازم که پیش از آن مدت تمریناتم ۶ ساعت در روز بود. در مدت زمان باقی مانده تا مسابقات قهرمانی جهان ترکیه زمان تمریناتم را به ۱۰ الی ۱۱ ساعت افزایش خواهم داد و به صد در صد آمادگی خواهم رسید.

در حال حاضر در پایگاه قهرمانی آزادی زیر نظر کامران شهلا سرمربی تیم ملی و حسین وفایی  قهرمان اسنوکر جهان و کشورمان تمرین میکنم. فدراسیون در پایگاه قهرمانی آزادی شرایط و امکانات خوبی را برای بازیکنان فراهم آورده که جای تقدیر و تشکر دارد.

مزینی در مورد تجربیات و افتخارات خود گفت: ۷ سال است که در مسابقات جهانی و آسیایی شرکت می کنم، نایب قهرمانی آسیا در سال ۲۰۱۴ در هند و دو مقام هشتم در مسابقات جهانی زیر ۲۱ سال بهترین عناوینی است که به دست آوردم.


۱۱:۴۸ ۱۳۹۸/۷/۱۵

قدرت گرفته از پرتال ترنم