پیگیری تمرینات بازیکنان اسنوکر در پایگاه قهرمانی آزادی

پایگاه قهرمانی اسنوکر آزادی میزبان اردوهای آمادگی و تمرینی بازیکنان کشور در رده های سنی مختلف است.


تمرینات بازیکنان اسنوکر در رده های سنی مختلف در پایگاه قهرمانی آزادی برگزار می شود. کامران شهلا سرمربی تیم ملی در این خصوص گفت: نفرات رنکینگ اسنوکر کشور با اولویت رنک بالاتر در پایگاه قهرمانی تمرین می کنند. هر هفته ۲ نفر از هر استان نیز به این تمرینات دعوت می شوند تا وضعیت اسنوکر شهرستان ها نیز ارتقاء یابد. در اردوها به بازیکنان روش تمرین انفرادی آموزش داده می شود تا ورزشکاران بتوانند 50 درصد تمرینات خود را که باید به صورت انفرادی انجام شود لذت بخش پیگیری نمایند. در هر تمرین انفرادی بازیکنان باید رکوردها و تاریخ را ثبت و به نوعی با خود رقابت کند تا با تمرینات پیوسته اشکالات رفع شود.

شهلا در رابطه با توسعه اسنوکر افزود: در پایگاه قهرمانی آزادی فرصت حضور و رقابت بازیکنان سراسر کشور با بازیکنان قوی تر فراهم می گردد و افزایش مهارت های فنی و به روز رسانی تمامی بازیکنان از اهداف پایگاه قهرمانی آزادی است.

رییس کمیته تیم های ملی با اشاره به اهمیت نگه‌داشت استعدادها گفت: تمرینات ۱۶ نفر برتر مسابقات المپیاد استعدادهای برتر کشور در این پایگاه دنبال می شود و آزادی همه روزه پذیرای بازیکنان و پرورش آن ها خواهد بود.

برگزاری تمرینات بازیکنان ملی در پایگاه قهرمانی به جای باشگاه‌ها از دیگر اهداف و برنامه های پایگاه قهرمانی آزادی توسط شهلا عنوان شد.


۱۳:۴۳ ۱۳۹۸/۷/۱۴

قدرت گرفته از پرتال ترنم