گفت و گو با پری بهاروندی بازیکن اعزامی به مسابقات قهرمانی جهان اسنوکر

پری بهاروندی در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون وضعیت خود در تمرینات پیش از اعزام به رقابت های اسنوکر قهرمانی جهان را تبیین کرد.


بهاروندی اظهار داشت: مسابقات انتخابی که هفته گذشته به منظور اعزام به رقابت های اسنوکر قهرمانی جهان به میزبانی کشور ترکیه صورت گرفت در سطح بسیار خوبی برگزار شد زیرا 8 نفر برتر رنکینگ کشور در این مسابقات حضور داشتند. از آخرین مسابقات رنکینگ برگزار شده همراه با خواهرم به طور منظم روزانه 4 الی 5 ساعت تمرین می کنیم. متاسفانه تاکنون در عرصه های بین المللی حضور نداشتم اما برای شرکت در مسابقات قهرمانی جهان فیلم رقابت های حریفان را به طور دقیق مورد ارزیابی قرار داده ایم.

پری بهاروندی در خصوص وضعیت رشته اسنوکر در استان لرستان گفت: من و خواهرم جز نخستین بانوانی بودیم که در لرستان به بازی اسنوکر پرداختیم و هنگامی که نایب رئیس هیات بولینگ و بیلیارد شدم اسنوکر بانوان را در آن زمان در لرستان پایه گذاری کردم و در سمت مربی هم فعالیت می کردم. اسنوکر و بیلیارد آن گونه که باید هنوز شناخته و رایج نشده است و امکانات بیشتری نیاز دارد. با حضور رئیس جدید هیات استان لرستان کلاس های توجیهی و داوری برگزار و وضعیت این رشته بهتر شد.

کمبود باشگاه های تمرینی و مسافت های طولانی در تهران از مشکلات عنوان شده توسط این اسنوکرباز بود و در ادامه بیان کرد: اگر شرایط به گونه ای مهیا شود که بازیکنان بتوانند در باشگاه های خاصی تمرین کنند آرامش بیشتر و دغدغه کمتری خواهیم داشت.

بهاروندی هدف خود را ثبت برک بالای 100 و کسب مدال در مسابقات بین المللی، آسیایی و جهانی نام برد.


۱۲:۲۴ ۱۳۹۸/۷/۱۴

قدرت گرفته از پرتال ترنم