اسکندری: نتیجه وفایی کمتر از قهرمانی در المپیک نیست

رئیس فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس به ستایش ازعملکرد وفایی در مسابقات اسنوکر قهرمانی جهان پرداخت.

هاشم اسکندری رئیس فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس  در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به صعود وفایی به مرحله نیمه نهایی رقابت های اسنوکر قهرمانی جهان در بخش حرفه ای ها گفت: صعود وفایی به مرحله نیمه نهایی رقابت های اسنوکر قهرمانی جهان کمتر از قهرمانی در المپیک نیست و همه  باید بدانند که این نتیجه چقدر برای کشور ما ارزشمند است.

او افزود: حسین وفایی نخستین ایرانی است که مجوز حضور در حرفه ای های اسنوکر جهان را به دست آورد و بعد از آن سهیل واحدی موفق به حضور در این تور شد. خوشبختانه وفایی برای سومین بار است که موفق به صعود در مرحله نیمه نهایی شده است و این اتفاق خیلی بزرگ و مهمی برای ما محسوب می شود و امیدوارم بتواند با همین تلاش و پشت کاری که دارد به مقام قهرمانی جهان برسد.

رئیس فدراسیون بولینگ و بیلیارد با ابراز خرسندی از نتیجه حسین وفایی در رقابت های قهرمانی جهان گفت: امروز جامعه بیلیارد بیش از گذشته به حسین وفایی افتخار می کند و از زحمات و تلاش های او قدردانی می‌کنیم. تمامی خانواده بیلیارد و کسانی که این رشته را می شناسند می دانند که وفایی چه قدر کار بزرگی انجام داده است و امیدوارم باقی قهرمانان کشورمان نیز از این پیروزی انگیزه بگیرند.

اسکندری در پایان افزود:ما پتانسیل های زیادی در این رشته داریم و باید ورزشکاران بدانند که با تلاش و پشت کار می توانند به هر جایی که می خواهند برسند.

۱۶:۲۲ ۱۳۹۸/۷/۵

قدرت گرفته از پرتال ترنم