کیانی: رقابت های کشوری بولینگ در سطح بالایی انجام شد

حمید علی کیانی مسئول کمیته بولینگ فدراسیون با اشاره به برگزاری رقابت های رنکینگ کشوری انفرادی و مسابقات تیمی بولینگ گفت: مسابقات بولینگ نخستین بار است که با این روش برگزار می شود و خوشبختانه با وجود حجم بالای آن و همکاری فدراسیون برای گرفتن لاین های رایگان به خوبی انجام شد.


وی در  مورد روش برگزاری این رقابت ها توضیح داد: همانطور که پیش از این اشاره کردم رقابت های بولینگ با روشی جدید برگزار شد که در آن شصت بازیکن در بخش انفرادی شرکت کردند بیش از 45 شرکت کننده در بخش تیمی سه نفره حضور داشتند و بیش از پنجاه ورزشکار در رقابت ها تیمی 5 نفره رقابت کردند که سه روز به طول انجامید و با وجود فشردگی و خستگی بازیکنان اصل ماجرا درست انجام شد.

کیانی با اشاره به پیشرفت و استانداردهای بولینگ یادآور شد: همانطور که می دانید بولینگ ایران فاصله زیادی با استانداردهای جهانی دارد اما ما سعی کردیم این رقابت ها را با استانداردهای برگزاری جهانی انجام دهیم و امیدوارم با تعامل بیشتری که در آینده با فدراسیون خواهیم داشت به سطح استانداردی که می خواهیم برسیم.

وی حضور صدا وسیما و پخش این رقابت ها را مهم عنوان کرد و افزود: قطعا پخش تلویزیونی برای معرفی رشته و همچنین بالا رفتن انگیزه بازیکنان مهم است و خوشبختانه با همکاری فدراسیون در این رقابت ها توانستیم از این مزیت برخوردار شویم.


۹:۵۹ ۱۳۹۸/۶/۲۹

قدرت گرفته از پرتال ترنم