غلامزاده : افتتاح زمین پتانک استان قزوین در دستور کار قرار گرفت

محمدرضا غلامزاده نایب رئیس فدراسیون پس از حضور در مجمع انتخاباتی هیات بولینگ، بیلیارد و بولس استان قزوین گفت: استان قزوین از ظرفیت های خوبی برخوردار است و خوشبختانه با حمایت و اهتمام ویژه جناب آقای دکتر اعلایی مقدم مدیر کل محترم ورزش و جوانان استان شاهد اتفاقات خوبی در این استان بودیم از همین رو هیات با دنبال کردن برنامه های فدراسیون به صورت منسجم تر، می تواند گام بزرگ تری برای پیشرفت رشته های تحت پوشش بردارد.


وی ادامه داد: در حال حاضر تمامی تصمیمات در فدراسیون در شورا گرفته می شود و استان ها نیز باید با تشکیل شورا از گرفتن تصمیمات فردی خودداری کنند و برای پیشبرد امور از نظرات همکاران، ورزشکاران و دست اندرکاران هیات بهرهمند شوند.

غلامزاده با اشاره به گرفتن زمین برای ورزش پتانک در استان قزوین افزود: خوشبختانه هیات قزوین با حمایت های دکتر اعلایی مقدم مدیرکل ورزش و جوانان استان در بخش بیلیارد پایگاه قهرمانی دارد و با توجه به صحبت هایی که در مجمع انجام شد به زودی زمین دیگری در اختیار هیات قرار خواهد گرفت تا برای  رشته ورزشی پتانک مورد استفاده قرار گیرد.

 نایب رئیس فدراسیون در پایان افزود: بمنظور گرفتن میزبانی رنکینگ های کشوری تمامی استان ها باید ظرفیت های موجود ،اعم از سالن و میز استاندارد، امکانات خوابگاه، داشتن داور های بومی و ... را مشخص کنند و برای فدراسیون ارسال کنند تا پس از مطرح شدن در شورای فنی تصمیم نهایی گرفته شود.

 


۱۴:۷ ۱۳۹۸/۶/۱۶

قدرت گرفته از پرتال ترنم