فراخوان شرکت در مسابقات بین المللی آزاد ناین بال چین

مسابقات بین المللی آزاد ناین بال چین 25 مهرماه تا دوم آبان ماه به میزبانی پکن برگزار می شود.


به گزارش روابط عمومی فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس؛ مسابقات بین المللی آزاد ناین بال چین 25 مهرماه تا دوم آبان ماه به میزبانی پکن برگزار می شود.بازیکنانی که تمایل به شرکت در این مسابقات و اخذ سهمیه توسط فدراسیون را دارند باید از هیات های استانی خود درخواست کنند که اسامی بازیکنان علاقمند به شرکت در این مسابقات را  در رده آقایان و بانوان  اعلام دارند و اسامی رسمی هیات استانی باید بر روی سربرگ هیات بصورت معرفی نامه مهر و امضا شده از طریق  نمابر (Fax ) یا از طریق سیستم اتوماسیون تا تاریخ  23 شهریورماه ساعت 12 ظهر ارسال گردد . فدراسیون به هیچ عنوان به درخواستهای شفاهی و تلفنی بازیکنان ترتیب اثر نخواهد داد و تنها به موجب درخواستهای رسمی مکتوب روسای محترم هیئت های استانی روند اداری و رسمی درخواستها را پیگیری و جهت اعزام بازیکنان منتخب اقدامات مقتضی بر اساس سهمیه دریافتی و اولویت در اعزام صورت خواهد گرفت.

علاقه مندان بمنظور کسب اطلاعات بیشتر می توانند  با شماره های 26216269- 26216207داخلی تیم های ملی در ساعات و روزهای اداری تماس بگیرند.

بسیار مهم : اعزام بازیکنان علاقمند به شرکت در این مسابقات بر اساس اولویت در جدول رنکینگ کشوری و فاکتورهای فنی و اخلاقی توسط کمیته تیم های ملی و جلسه تصمیم گیری با  اعضای  کمیته فنی صورت خواهد گرفت.داشتن پاسپورت با اعتبار مکفی از تاریخ پایان مسابقات حداقل به مدت 7 ماه از مدارک اجباری می باشد. از هیاتهای استانی خواهشمندیم لطفا قبل از ارسال معرفی نامه هیات جهت معرفی بازیکنان علاقمند به شرکت در این مسابقات از داشتن پاسپورت آنها اطمینان حاصل نمائید تا از اتلاف وقت و از بین رفتن حقوق دیگر بازیکنانی که شرایط اعزام را دارند جلوگیری شود.ضمنا لطفا در نامه معرفی نامه هیات شماره همراه بازیکنان نیز قید گرد و همچنین وضعیت نظام وظیفه نامبرده نیز مشخص شود.


۱۶:۳۵ ۱۳۹۸/۶/۱۳

قدرت گرفته از پرتال ترنم