هانیه فلاح : انگیزه بالایی برای حضور در رقابت های ناین بال جهانی دارم

هانیه فلاح نماینده اعزامی کشورمان به رقابتهای ناین بال قهرمانی جهان آزاد چین با اشاره به کسب سهمیه این مسابقات گفت: پس از برگزاری مسابقات انتخابی موفق شدم این سهمیه را کسب کنم و امیدوارم بتوانم نتایج خوبی بدست بیاورم.


وی در مورد رقابت های انتخابی توضیح داد: مسابقات انتخابی بین شش بازیکنی که اعلام آمادگی کرده بودند در مجموعه ورزشی حیدرنیا برگزار شد خوشبختانه سطح بازی سایر بازیکنان هم خیلی خوب بود و نسبت به رنکینگ کشوری قبلی آماده تر بودند.

ملی پوش ناین بال بانوان کشورمان پیشرفتش در یک سال اخیر را بسیار چشمگیر مطرح کرد و افزود:  یک سال است که به تهران آمده ام و تمریناتم را در مجموعه ورزشی حیدرینا و آکادمی بیلیارد فدراسیون در مجموعه ورزشی انقلاب انجام می دهم و در این یک سال هر روز چهار ساعت و حتی بیشتر تمرین کردم و حریف های تمرینی خوبی داشتم و به نظر خودم در این مدت به اندازه تمام مدت حضورم در بیلیارد پیشرفت کرده ام.

هانیه فلاح که سابقه یک بار حضور در رقابت های بین المللی را داشته است یادآور شد: تنها تجربه حضورم در مسابقات جهانی به رقابت های ایت بال چینی بازمی گردد و از آن به بعد دیگر نتوانستم در رقابت های دیگر شرکت کنم و در حال حاضر بسیار خوشحالم که موفق به کسب سهمیه رقابت های ناین بال قهرمانی جهان آزاد چین  شدم و امیدوارم بتوانم نتایج خوبی بدست آورم.


۱۵:۱۲ ۱۳۹۸/۵/۱۴

قدرت گرفته از پرتال ترنم