بخشنامه دور مقدماتی رنکینگ اسنوکر اعلام شد

نخستین دوره مسابقات مقدماتی رنکینگ کشوری اسنوکر  بمنظور حضور در  مرحله اصلی برگزار می شود.


به گزارش روابط عمومی فدراسیون بولینگ، بیلیارد  و بولس؛  بخشنامه اولین دوره  مسابقات  مقدماتی اسنوکر جهت حضور در جدول نهایی بیست و یکمین دوره رنکینگ اسنوکر به شرح ذیل اعلام می گردد:

  1. این مسابقات دررشته  اسنوکر 15 توپ  د ر رده سنی آزاد   در بخش آقایان   برگزار می گردد.
  2. نفرات اول تا شانزدهم رنکینگ ثابت حق شرکت در مسابقات مقدماتی را نخواهند داشت . این نفرات به صورت مستقیم و با پرداخت ورودی 000/000/3 ریال وارد جدول مرحله نهایی که به صورت تک حذفی به انجام خواهد رسید ، شده و بر اساس رنک در آن جدول قرار خواهند گرفت .

3.       مسابقات به صورت دوره ای  برگزار  و پس از صعود نفرات  ،بصورت تک حذفی ادامه پیدا خواهد کرد.نفرات بر اساس رنکینگ کشوری ثابت در جدول حذفی قرار خواهند گرفت .

4.       ورودی برای هر نفر در مرحله مقدماتی مبلغ 000/500/1 ریال می باشد .

5.       ثبت نام از طریق سایت فدراسیون و این لینک انجام می گیرد .

  1. جایگاه در مرحله حذفی بعد از فریم شماری مشخص خواهد شد، نفرات اول و دوم در هر گروه بعد از شمارش امتیاز، تفاضل فریم، بالاترین فریم برده، کمترین فریم باخته و در آخر بازی رودررو مشخص خواهد شد.

** در مرحله گروهی برد با نتیجه 3-0 و 3-1 برای شخص برنده 3 امتیاز و با نتیجه 3-2 برای شخص برنده 2 امتیاز و برای بازنده 1  امتیاز به همراه خواهد داشت.

7.       مکان  قرعه کشی : فدراسیون بولینگ ،بیلیارد وبولس جمهوری اسلامی ایران.

8.       بازی ها در مرحله دوره ای به صورت 3از 5  ودر مرحله ی تک حذفی تا نیمه نهایی به صورت 4 از 7 انجام می شود.

9.       حداکثر تعداد نفرات در این مرحله  32  نفر می باشد ونفرات ثبت نام شده  مازاد بر این تعداد در لیست رزرو  مسابقات  قرار خواهند گرفت.

10.    در پایان این مرحله از مسابقات  نفرات اول تا چهارم به جدول نهایی راه پیدا خواهند کرد . سایر نفرات می توانند با حضور در سایر مسابقات مقدماتی شانس حضور خود را در جدول نهایی دنبال نمایند .

11.   در هر مرحله مقدماتی با توجه به تعداد شرکت کنندگان (32  یا64  نفر ) تعداد 4 یا 8 نفر برتر  به جدول نهایی راه پیدا خواهند کرد که در کنار 16 نفر برتر رنکینگ ثابت در یک جدول تک حذفی 64 نفره به رقابت خواهند پرداخت .

12.   در صورت ثبت نام و عدم حضور نفرات  راه یافته به جدول نهایی ( نفرات صعودکرده  از مرحله مقدماتی و 16 نفر برتر رنکینگ ثابت)  25 درصد از امتیاز بازیکن خاطی به عنوان جریمه در جدول رنکینگ کشوری کسر خواهد شد.

13.   مسابقه مرحله نهایی پس از خاتمه مسابقات مرحله  مقدماتی و مشخص شدن 48 نفر راه یاقته به جدول نهایی و در هفته­ی آخر مردادماه تا هفته­ی اول شهریورماه 1398  برگزار میگردد .

14.   همراه داشتن کارت عضویت فدراسیون و کارت بیمه ورزشی معتبر (سال جاری) الزامی است.

15.   بازیکنان شرکت‌کننده می‌بایست دارای لباس فرم  مصوب فدراسیون (پیراهن آستین بلند -جلیقه _شلوار پارچه‌ای رسمی_کفش رسمی) باشند.

16.    بازیکنان می‌بایست حداقل 15 دقیقه قبل از شروع مسابقه ، خود را به سر داور معرفی نمایند .در غیر این صورت برابر قوانین اقدام خواهد شد .

 

17.    در جدول نهایی مسابقات به مقام­های اول تا سی و دوم جوایز نقدی اهدا خواهد شد.

**میزان جوایز پس از پایان ثبت نام مرحله مقدماتی اعلام خواهد شد.**

  1. این مسابقات تحت قوانین کمیته مبارزه با دوپینگ جمهوری اسلامی ایران برگزار می­گردد و درصورت مشاهده هرگونه نتیجه مثبت آزمایش با شخص خاطی مطابق قوانین این کمیته برخورد قاطع صورت خواهد گرفت.
  2. با هرگونه رفتار غیرورزشی در طول برگزاری مسابقات  برخورد خواهد شد.

**لازم به ذکر است بعداز مراسم قرعه کشی ثبت نام انجام نخواهد شد.**


*در صورت نیاز اطلاعیه اسکان مطعاقبا از سوی کمیته برگزاری اعلام خواهد شد.

** استفاده از لوگو های تبلیغاتی به شرح ذیل است:

محل نصب پرچم یا لوگوی فدراسیون  سمت چپ بالا ، لوگوی اسپانسر اصلی مسابقات ( شرکت جهان بیلیارد ) سمت راست بالا  و لوگوی اسپانسر های فرعی ( در صورت وجود ) سمت راست پایین زیر لوگوی اسپانسر اصلی است.

 با کلیه رفتارهای غیر ورزشی و مغایر با آئین نامه برگزاری مسابقات و ضد شئونات اسلامی برخورد و فرد خاطی محروم از مسابقات خواهد شد، ضمناً در جلسه کمیته انضباطی   تصمیمات  قطعی در نظر گرفته خواهد شد.

۱۰:۴۰ ۱۳۹۸/۵/۶

قدرت گرفته از پرتال ترنم