رزمجو: فدراسیون بیلیارد ایران به سمت حرفه ای شدن گام برداشته است

رئیس هیات استان اذربایجان غربی با اشاره به نحوه جدید برگزاری مسابقات کشوری گفت: همانطور که می دانید ما جزو استان هایی هستیم که سابقه بیشترین برگزاری مسابقات را در کارنامه خود به ثبت رسانده ایم از این رو میتوانم بگویم تجربه خوبی در این زمینه داریم و من با تغییر شکل مسابقات کاملا موافق هستم.


وی ادامه داد: کلیات این طرح مهم است که بسیار ایده آل است و اگر در سطح جهانی و حرفه ای ها هم نگاه کنیم بازیکنان برای صعود به مرحله اصلی در دور مقدماتی شرکت می کنند و برای رسیدن به آن تمام تلاش خود را به کار می گیرند.

رزمجو سطح مسابقات مقدماتی را بالا ارزیابی کرد و افزود: استان آذربایجان غربی و گیلان جز اولین استان هایی بودند که دور مقدماتی را برگزار کردند و از نظر من کیفیت این مسابقات در سطح بالایی انجام شد و در جدول اصلی که بین 64 بازیکن برگزار می شود مطمئنا شاهد رقابت هایی جذاب و فشرده خواهیم بود.

رئیس هیات استان آذربایجان غربی معتقد است فدراسیون بیلیارد ایران به سمت حرفه ای شدن گام بر می دارد و در این باره توضیح داد: هجده سال است که در این رشته فعالیت میکنم و در این مقطع احساس می کنم فدراسیون به سمت حرفه ای شدن پیش می رود و این موضوع برای رشته ما که در گذشته سال ها تعطیل بوده اتفاق بسیار خوبی است و نوید روزهای روشنی را می دهد.

وی با اشاره به فعالیت های استان در ماه های آتی تصریح کرد: همانطور که می دانید در حال حاضر مشغول برگزاری دور مقدماتی رنکینگ کشوری پاکت بیلیارد هستیم و البته پیش از این دور مقدماتی اسنوکر را انجام دادیم و چهار نفر برتر را به فدراسیون معرفی کردیم و با توجه به برنامه ریزی های انجام شده در ماه مرداد میزبان رقابت های کشوری پتانک خواهیم بود و در حال حاضر شش زمین آماده داریم و شش زمین دیگر نیز آماده خواهیم کرد.


۱۲:۱۵ ۱۳۹۸/۴/۲۰

قدرت گرفته از پرتال ترنم