سنجایی: رابطه خوب فدراسیون با حرفه ای ها امید را در دل بازیکنان زنده کرده است

امین سنجایی ملی پوش زیر 21 سال کشورمان با توجه با ارتباط خوب فدراسیون ایران و حرفه ای ها گفت: خوشبختانه با رایزنی های رئیس فدراسیون ایران ارتباط خوبی با فدراسیون حرفه ای ها و جیسون فرگوسن برقرار شده است و این موضوع امید را در دل بازیکنان ایرانی زنده کرده است.


وی ادامه داد: حضور در بین حرفه ای ها آرزوی هر بازیکن اسنوکر است و با ایجاد این ارتباط خوب می توانیم هم در بخش پرورش بازیکن و هم در بخش داوری شاهد اتفاقات خوبی باشیم  و من فکر می کنم بازیکنان نیز انگیزه بیشتری خواهند داشت و برای قرار گرفتن بین حرفه ای ها بیشتر تلاش می کنند.

ملی پوش اعزامی کشورمان به رقابت های اسنوکر زیر 21 سال قهرمانی جهان به میزبانی کشور چین افزود: رقابت های قهرمانی جهان همانطور که از نامش  مشخص است از سراسر دنیا در آن حضور دارند و اگر این رقابت ها در کشور چین باشد می توانم به جرات بگویم که با باقی مسابقات تفاوت خواهد داشت و سطحش خیلی بالاتر است.

سنجایی با اشاره به انجام تمریناتش گفت: پیش از اعزام تقریبا روزی هشت ساعت در پایگاه قهرمانی آزادی تمرین می کردم و خوشبختانه فدراسیون امکانات خوبی را در اختیار ما قرار داده است. با توجه به اینکه سابقه چندین دوره حضور در دوره های گذشته را دارم امیدوارم بتوانم نتیجه ای بهتری به دست بیاورم.

 


۱۰:۵۵ ۱۳۹۸/۴/۱۷

قدرت گرفته از پرتال ترنم