محمدی خواه: داوری شغل نیست یک نوع علاقه است

معصومه محمدی خواه داور درجه دو بیلیارد کشورمان با اشاره به حضورش در شانزدهمین رنکینگ کشوری اسنوکر پیشکسوتان گفت: زمانی که برای قضاوت در این رقابت ها با من تماس گرفتند با کمال میل آن را پذیرفتم و داوری را در اولویت کارهایم قرار دادم.

داور جوان کشورمان قضاوت را یک نوع علاقه و عشق مطرح کرد و ادامه داد: از نظر من افرادی که به داوری به عنوان یک شغل نگاه میکنند باید نگرششان را تغییر دهند زیرا این کار می تواند به عنوان یکی از علایق انسان در نظر گرفته شود که شما با انجام آن با حس خوب و مثبت روبرو خواهید شد.

وی با توجه به حضور داوران جوان از سایر استان ها یادآور شد: در اینجا میخواهم از حضور پررنگ داوران پرتلاش و زحمت کش استان های البرز و قزوین تشکر کنم که با تمام توان خود در این رقابت ها حضور پیدا کردند و بهترین عملکرد را از خودشان به نمایش گذاشتند.

محمدی خواه هماهنگ بودن سرداور با داوران در این رقابت ها را بسیار منظم ارزیابی کرد و افزود: سرداور مسابقات هر روز قبل از شروع مسابقات برای ما جلسه میگذارد و قوانین داوری در این جلسه مرور می شود و این کمک می کند که داوران عملکرد بهتری داشته باشند و با اعتماد به نفس بالاتری قضاوت خود را انجام دهند.


۱۷:۱۸ ۱۳۹۸/۴/۱۶

قدرت گرفته از پرتال ترنم