رقابت های اسنوکر کیو اسکول

پیروزی واحدی در مقابل حریف اسکاتلندی

سهیل واحدی در نخستین دیدارش در رقابت های اسنوکر کیو اسکول موفق شد در مقابل کریس توتن از اسکاتلند به پیروزی دست یابد و راهی مرحله بعدی شود.


به گزارش روابط عمومی فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس؛ مسابقات اسنوکر کیو اسکول 28 اردیبهشت تا 14 خردادماه در کشور انگلستان در حال برگزاری است. سهیل واحدی و امیر سرخوش دو نماینده کشورمان بمنظور قرار گرفتن در جمع حرفه ای های جهان در این مسابقات شرکت کردند. رقابت های کیو اسکول در سه جدول تک حذفی برگزار می شود و هر بازیکن می تواند سه بار شانس خود را بری صعود امتحان کند.

در جدول شماره یک امیر سرخوش علی رغم تلاش هایش از حریف انگلیسی شکست خورد و از این جدول حذف شد تا شانس خود را در جدول شماره 2 امتحان کند در دیگر دیدارامروز سهیل واحدی دیگر نماینده کشورمان در مقابل حریف اسکاتلندی به پیروزی دست یافت و در مرحله بعدی فردا سه شنبه 31 اردیبهشت ماه به مصاف تیلر ریز از کشور ولز می رود.

این رقابت ها هر سال به صورت آزاد انجام می شود و تمامی بازیکنان اسنوکر در سراسر جهان می توانند با پرداخت ورودی در آن شرکت کنند و در پایان دوازده بازیکن برتر جواز حضور در تور حرفه ای های جهان را کسب خواهند کرد.


۱۶:۱۹ ۱۳۹۸/۲/۳۰

قدرت گرفته از پرتال ترنم