بمنظور قرار گرفتن بین حرفه ای های جهان

امیر سرخوش و سهیل واحدی راهی مسابقات کیو اسکول شدند

بمنظور قرار گرفتن بین حرفه ای های جهان امیر سرخوش و سهیل واحدی ملی پوشان اسنوکر کشورمان راهی رقابت های کیو اسکول در کشور انگلیس شدند.


به گزارش روابط عمومی فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس؛ مسابقات اسنوکر کیو اسکول 28 اردیبهشت تا 14 خردادماه در کشور انگلستان برگزار می شود. این رقابت ها هر سال به صورت آزاد انجام می شود و تمامی بازیکنان اسنوکر در سراسر جهان می توانند با پرداخت ورودی در این رقابت ها شرکت کنند و در پایان دوازده بازیکن برتر جواز حضور در تور حرفه ای های جهان را دریافت خواهند کرد. امیر سرخوش قهرمان اسنوکر جهان و کشورمان که پس از کسب مقام قهرمانی آسیا از فدراسیون بین المللی اسنوکر و بیلیارد کمک هزینه سفر و مبلغ ورودی را دریافت کرده بود جمعه 27 اردیبهشت ماه به کشور انگلستان سفر کرد.

همچنین سهیل واحدی دیگر نماینده ایران در تور حرفه ای ها نیز پس از پایان دوره حضورش، برای احیای جایگاه خود و بازگشت به این تور در رقابت های کیو اسکول شرکت می کند.

رقابت های کیو اسکول در سه جدول تک حذفی برگزار می شود و امیر سرخوش در نخستین دیدارش به مصاف پیتر دولین از کشور انگلستان  می رود و سهیل واحدی در مقابل کریس توتن اسکاتلندی قرار می گیرد.

لازم به ذکر است در حال حاضر حسین وفایی تنها نماینده ایران در تور حرفه ای ها است که در جایگاه چهلم جهان قرار دارد.

 جداول مسابقات نمایندگان کشورمان در رقابت های کیو اسکول (جدول شماره 1)

جداول مسابقات نمایندگان کشورمان در رقابت های کیو اسکول (جدول شماره 2)

جداول مسابقات نمایندگان کشورمان در رقابت های کیو اسکول (جدول شماره 3)

 


۱۰:۱۴ ۱۳۹۸/۲/۲۸

قدرت گرفته از پرتال ترنم