حریری: متاسفانه شان و نام پیشکسوت را زیر سوال می برند

صادق حریری رئیس کمیته پیشکسوتان کشورمان ضمن محترم شمردن نام پیشکسوت ورزشی گفت: پیشکسوت به شخصی گفته می شود که سابقه ورزشی داشته باشد یا خودش در رشته اش قهرمان باشد  و یا حداقل یک قهرمان یا یک بازیکن خوب را به جامعه ورزش معرفی کرده باشد اما متاسفانه شرایط به گونه ای است که هرکسی که سنش بالای چهل سال می رود و یک بار باشگاه بیلیارد رفته خودش را پیشکسوت معرفی می کند.


وی همچنین ادامه داد: فدراسیون بولینگ و بیلیارد پتانسیل های خوبی برای پیشرفت دارد به شرط آنکه از هرکسی با توجه به توانایی هایش  در جایگاه درستی استفاده شود. خوشبختانه حضور روسای هیات های استانی در بدنه فدراسیون یکی از فعالیت های مهم در سال جدید بوده است و امیدوارم که با این روند شاهد پیشرفت رشته های تحت پوشش باشیم.

پیشکسوت اسنوکر و بیلیارد ایران با اشاره به حضورش در فدراسیون یادآور شد: تمام کسانی که من را می شناسند می دانند که مدت ها از فدراسیون دور بوده ام اما حدود یک سال و نیم است برگشته ام و با تمام توانم برای پیشبرد اهداف فدراسیون کمک خواهم کرد زیرا معتقدم تنها کسی می تواند این حرکت روبرو جلو را انجام دهد هاشم اسکندری است زیرا با تمام مشکلات، کم و کاستی ها، نامهربانی ها، بی حرمتی ها و ... با کمک تیم خوب و دبیر فعالش این فدراسیون را رها نکرده و با قدرت ادامه می دهد.

وی با توجه به مصاحبه های اخیر توسط برخی پیشکسوت نماها گفت: در مطلبی خواندم که نوشته بودند همه افتخارات از گذشته به دست آمده است من کسی هستم که در گذشته حضور پررنگ داشته ام و ما پله پله به جلو آمدیم و همه گذشتگان در پیشرفت امروز نقش داشته اند و این یک سیر صعودی است که در تمامی فدراسیون ها ورزشی طی شده است و من تعجب میکنم از این طرز فکر و صحبت هایی که فقط و فقط قصد تخریب دارند مگر می شود بدون اینکه علم بهره برداری از منابع را داشته باشیم بتوانیم به 90 مدال برسیم.

حریری در پایان افزود: هرکسی که با این فدراسیون در ارتباط است می داند که کسب بیش از 90 مدال آسیایی و جهانی و همچنین کرسی های بین المللی کار ساده ای نیست و  این کوردلی آدم های معلوم الحال است که می خواهند با کذب و دروغ به پیکریه این فدراسیون لطمه بزنند و من حاظر هستم با تمام پیشکسوت نما ها که به عنوان رئیس کمیته پیشکسوتان برای اولین بار است که اسمشان را میشنوم برای روشن شدن اذهان عمومی به مناظره بنشینم.


۱۹:۴۸ ۱۳۹۸/۲/۲۵

قدرت گرفته از پرتال ترنم