ماهان خلیلیان: مسابقات استعدادیابی باعث شکوفایی بازیکنان می شود

بازیکن نوجوان اسنوکر خوزستانی کشورمان که چهار سال است در این رشته فعالیت می کند برگزاری رقابت های استعدادیابی را بسیار مثبت ارزیابی کرد و گفت: برگزاری چنین رویدادهایی به شناسایی بازیکنان کمک می کند و به نظر من باید در طول سال چندین بار برگزار شود.


خلیلیان در مورد نحوه آشنایی اش با رشته اسنوکر یادآور شد: مانند سایر بازیکنان به صورت تفریحی به باشگاه بیلیارد می رفتم و بازی می کردم اما با دیدن بازی های احسان حیدری نژاد و علیرضا خداپرست که از بازیکنان و قهرمانان خوب استان خوزستان و ایران هستند انگیزه گرفتم تا این رشته را به صورت حرفه ای تر انجام دهم .

وی با اشاره به انجام تمریناتش افزود: پیش از حضور در رقابت های المپیاد استعدادهای برتر تمریناتم را انجام می دادم اما خیلی آن را جدی نمیگرفتم اما بعد از مسابقات انگیزه ام بیشتر شد و به صورت منظم و روزانه تمریناتم را انجام می دهم و امیدوارم شرایط به گونه ای باشد که بتوانم این راه را تا انتها ادامه دهم.

نوجوان خوزستانی کشورمان برپایی اردوهای رده های سنی را بسیار تاثیر گذار مطرح کرد و گفت: تا کنون دو بار در اردو های رده سنی نوجوانان در پایگاه قهرمانی آزادی شرکت کردم و نکات بسیار خوبی از مربیان تیم های ملی یاد گرفتم و بعد از بازگشت تمامی آنها را در تمریناتم رعایت کردم و امیدوارم این اردوها در دوره ها و روز های طولانی تر برگزار شود.


۱۱:۵۸ ۱۳۹۸/۲/۲۵

قدرت گرفته از پرتال ترنم