اسدالهی: برنامه های ویژه ای برای بانوان در نظر گرفته ایم

مریم اسدالهی نایب رئیس فدراسیون با اشاره به وضعیت بانوان  گفت: در حال حاضر بر روی ارتقای سطح بانوان متمرکز شده ایم تا بتوانیم  هم از نظر کیفی و هم از نظر کمی شاهد پیشرفت در این بخش باشیم.


وی ادامه داد: متاسفانه یکی از بزرگترین مشکلات بر سر راه پیشرفت بانوان عدم وجود باشگاه هایی است که مجوز حضور بانوان را داشته باشند . با توجه به اینکه فعالیت در این رشته ورزشی نیاز به سخت افزار دارد دست ما برای پیشرفت کمی بسته است.

نایب رئیس بانوان فدراسیون با اشاره به دو پایگاه قهرمانی فدراسیون افزود: همانطور که می دانید دوپایگاه قهرمانی آزادی و انقلاب در اختیار فدراسیون قرار دارد اما این دو پایگاه در اکثر مواقع در اختیار آقایان است که با موافقت ریاست فدراسیون مقرر گردید روزها و ساعات هایی برای استفاده  بانوان تعیین شود تا آنان نیز بتوانند از امکانات موجود استفاده کنند. البته تعدادی از استان ها هم پایگاه قهرمانی دارند که آنها نیز باید در راستای اجرای این طرح برای استفاده و حضور بانوان برنامه ریزی کنند.

 اسدالهی همچنین یادآور شد: در تمامی جلساتی که با حضور ریاست فدراسیون و مدیر تیم های ملی بمنظور پیشرفت و ارتقای سطح بانوان برگزار کردیم برنامه ریزی، ویژه نفرات برتر رنکینگ های کشوری در حال انجام است و به زودی برای حضور در پایگاه های قهرمانی و انجام تمرینات با آنها تماس گرفته خواهد شد.

نایب رئیس بانوان فدراسیون با تاکید بر اهمیت گرفتن مجوز بانوان در باشگاه های بیلیارد گفت: اگر باشگاه های بیلیارد سراسر کشور بتوانند مجوز برای حضور بانوان را بگیرند و ساعتی در روز را به استفاده آنها اختصاص دهند روند پیشرفت سریعتر انجام خواهد شد و ما تمام تلاشمان را برای صادر شدن این نوع مجوز البته با کمک هیات های استانی انجام خواهیم داد و از باشگاه داران در راستای این طرح حمایت می کنیم.


۱۰:۲۵ ۱۳۹۸/۲/۲۳

قدرت گرفته از پرتال ترنم