للگانی : المپیاد استعدادهای برتر باعث دیده شدن نوجوانان می شود

شایان للگانی بازیکن نوجوان اسنوکر کشورمان برگزاری رقابتهای المپیاد استعدادهای برتر کشور را بسیار مفید دانست و گفت: برگزاری این رویداد ها باعث می شود استعداد های نوجوان و جوانی که در سراسر کشور وجود دارند شناخته و ارزیابی شوند و روی آنها سرمایه گذاری بیشتری صورت بگیرد.


وی ادامه داد: پس از برگزاری نخستین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور موفق به کسب مقام سوم و به اردوی فدراسیون دعوت شدم و مدتی در آنجا زیر نظر مربیان تیم ملی به انجام تمرینات پرداختم و امیدوارم تابستان امسال نیزاین اردوها برای رده سنی ما برگزار شود.

للگانی یکی از مشکلات برای انجام تمریناتش را نبود میز استاندارد در استان دانست و یادآور شد: در حال حاضر در پایگاه قهرمانی هیات استان چهارمحال و بختیاری تمریناتم را انجام می دهم اما باید به این نکته اشاره کنم که شرایط میز خوب نیست و نیاز به تعویض ماهوت دارد و متاسفانه با توجه به شرایط موجود نمی دانم امکان تعویض ان وجود دارد یا خیر.

نوجوان پانزده ساله و آینده دار اسنوکر کشورمان الگویش را حسین وفایی معرفی کرد و افزود: هدفم در آینده حرفه ای شدن است و می خواهم مانند حسین وفایی قهرمان شوم به همین دلیل تمام مسابقات او را دنبال میکنم و با کمک مربی ام بازی هایش را آنالیز می کنیم.

 


۱۰:۱ ۱۳۹۸/۲/۲۲

قدرت گرفته از پرتال ترنم