منگلی: حضور تماشاچی در روحیه ورزشکاران تاثیر خوبی دارد

پریسا منگلی ملی پوش پاکت بیلیارد کشورمان حضور تماشاچیان در مسابقات را یکی از نکات تاثیر گذار بر روحیه ورزشکاران مطرح کرد و گفت: هنگامی که به مسابقات برون مرزی اعزام می شویم جمعیت زیادی را روی سکوها میبینیم که بازیکن مورد علاقه خودشان را تشویق می کنند و این باعث بالا رفتن روحیه بازیکن می شود.


وی ادامه داد: متاسفانه مسابقات بانوان در باشگاه ها برگزار می شود و جایگاه تماشاچی در آن وجود ندارد البته چند دوره اخیر در سالن برگزار شد و حضور تماشاچیان از نظر من خیلی تاثیر گذار بود وقتی خانواده های ورزشکاران هنگام مسابقات حضور داشته باشند می توانند کمک بسیاری برای بالا بردن روحیه بازیکن انجام بدهند.

ملی پوش پاکت بیلیارد بانوان کشورمان با اشاره به انجام تمریناتش افزود: در حال حاضر تمریناتم را در منزل و روی میز خودم انجام می دهم همانطور که می دانید در استان ها تمامی باشگاه ها متعلق به آقایان است و سانس بانوان وجود ندارد.

وی با اشاره به اهمیت حریف تمرینی یادآور شد: یکی از مشکلات ما عدم وجود حریف تمرینی است همانطور که می دانید بیلیارد ایران در بخش آقایان بسیاری قوی است اما متاسفانه امکان تمرین با آنها در حال حاضر وجود ندارد که امیدوارم به زودی شرایطی فراهم شود که بتوانیم با انجام تمرینات با حریفان قوی شاهد پیشرفت در بخش بانوان باشیم.


۱۰:۸ ۱۳۹۸/۲/۲۱

قدرت گرفته از پرتال ترنم