مقیمی:کسب مقام قهرمانی باعث بالا رفتن اعتماد به نفسم شد

احسان مقیمی قهرمان دور نخست المپیاد استعدادهای برتر کشور در رشته اسنوکر با اشاره به کسب مدال طلای این رقابت ها گفت: خیلی خوشحالم که توانستم مقام قهرمانی این رقابتها را کسب کنم این موضوع باعث شد انگیزه ام بیشتر شود و با اعتماد به نفس بالاتری به راهم ادامه دهم.


بازیکن نوجوان اسنوکر کشورمان اولویت اولش را درس خواندن مطرح کرد و ادامه داد: در درجه اول درس خواندن برایم مهم است و بعد از آن تمام وقتم را برای تمرین در رشته اسنوکر می گذارم و برای رسیدن به بهترین جایگاه تمام تلاشم را انجام می دهم.

مقیمی با توجه به برگزاری نخستین دوره رقابت های المپیاد استعدادهای برتر کشور در رشته اسنوکر افزود: شرکت در این مسابقات برای من خیلی موثر بود و من چیزهای بسیاری از آن یاد گرفتم، تجربه خیلی زیادی کسب کردم و امیدوارم که در طول سال مسابقات بیشتری برای رده های سنی برگزار شود.

وی برگزاری اردو زیر نظر مربیان فدراسیون را بسیار موثر دانست و یادآور شد: در حال حاضر در یکی از باشگاه های شهریار و زیر نظر برادرم تمرین می کنم اما اگر فدراسیون برای ما اردو بگذارد و ما بتوانیم زیر نظر مربیان ملی تمرین کنیم روند پیشرفت ما بسیار سریعتر صورت می گیرد و امیدوارم تابستان امسال شاهد برگزاری این اردوها برای نوجوانان مستعد کشور باشیم.


۹:۵۴ ۱۳۹۸/۲/۱۶

قدرت گرفته از پرتال ترنم