درویشوند: داشتن حریف تمرینی از مهمترین نیاز های یک اسنوکریست است

پریسا درویشوند ملی پوش اسنوکر بانوان کشورمان با اشاره به اهمیت داشتن حریف تمرینی گفت: هنگامی که شما با یک حریف قدرتمند تمرین می کنید خیلی سریع می توانید پیشرفت کنید اما متاسفانه در حال حاضر بدون حضور این مهم تمریناتم را انجام می دهم.


وی در این باره توضیح داد: همانطور که می دانید سطح اسنوکر و بیلیارد آقایان در ایران بالا است و ما چندین قهرمان جهان و آسیا داریم و اگر می توانستیم با آنها تمرین کنیم پیشرفت زیادی برای بانوان حاصل می شد که امیدوارم این موضوع با درایت مسئولین ورزش کشور به زودی مرتفع گردد.

ملی پوش اسنوکر قزوینی کشورمان در مورد میز و جای تمرین گفت: خوشبختانه مشکل میز ندارم و می توانم در تهران در دو پایگاه قهرمانی آزادی و مجموعه ورزشی انقلاب تمرین کنم البته در هفته چند روز از تمریناتم را در قزوین انجام می دهم و امیدوارم بتوانم به اهدافم برسم.

درویشوند برنامه و هدفش در سال 98 را این چنین مطرح کرد: برای حضور در مسابقات آسیایی که آبان ماه در کشور ترکیه برگزار می شود آماده می شوم و در حال حاضر چهار روز در هفته روزی هفت ساعت و سه روز دیگر چهار ساعت تمرین می کنم. البته در این بین قصد شرکت در مسابقات اسنوکر حرفه ای ها که خرداد ماه در کشور تایاند برگزار می شود را دارم که می تواند تجربه بسیار خوبی برای من باشد.

 


۱۲:۷ ۱۳۹۸/۱/۲۵

قدرت گرفته از پرتال ترنم