پاکزاد: مجتمع اختصاصی آموزشی بولینگ و بیلیارد را در هرمزگان افتتاح می کنیم

 مسعود پاکزاد رئیس هیات بولینگ و بیلیارد استان هرمزگان با اشاره به نبود مرکز تخصصی رشته های زیر مجموعه هیات در این استان گفت: در نخستین گام در سال 98 می خواهیم نخستین مجتمع اختصاصی آموزشی بولینگ و بیلیارد را در استان افتتحاح کنیم و مخاطبین هدف ما بیشتر بانوان هستند و امیدوارم با وجود این مرکز در پیشرفت ورزشکاران استان قدم بزرگی برداریم.


 وی ادامه داد: اگر بتوانیم در سال جدید میزبان مسابقات کشوری در استان هرمزگان باشیم قطعا شاهد توسعه و پیشرفت این رشته ها خواهیم بود و این میزبانی می تواند به گسترش ارتباطات هیات با مسئولین استان کمک کند.

رئیس هیات استان هرمزگان با توجه به برگزاری دوره های آموزشی یادوآر شد: سال گذشته دوره توجیهی رشته های بیلیاردی را برگزار کردیم و در حال حاضر آماده برگزاری دوره های داوری درجه 2 و مربیگری درجه سه هستیم که با همکاری کمیته آموزش فدراسیون انجام خواهیم داد.

پاکزاد برگزاری مسابقات استانی را طبق روال گذشته ادامه دار مطرح کرد و افزود: همانند سال گذشته مسابقات استانی را برگزار خواهیم کرد و از باشگاه های استان توقع همکاری های بیشتری داریم تا بتوانیم تعامل خوبی بین باشگاه ها و هیات برقرار کنیم.


۱۱:۴۷ ۱۳۹۸/۱/۲۰

قدرت گرفته از پرتال ترنم