رزمجو: میخواهیم میزبان سومین دوره جشنواره بیلیارد در ارومیه باشیم

رئیس هیات بولینگ، بیلیارد و بولس استان آذربایجان غربی با اشاره به برنامه های سال 1398 گفت: اگر بتوانیم با مسئولین فدراسیون به توافق برسیم می خواهیم میزبانی سومین دوره جشنواره ورزش های بیلیاردی در ارومیه بر عهده بگیریم.


علیرضا رزمجو برگزاری دوره های آموزشی را در اولویت برنامه های سال جدید دانست و یادآور شد: با توجه به نیاز سنجی های استان قصد داریم دوره های داوری درجه یک و دو و مربیگری در جه سه رشته های بیلیاردی را با هماهنگی کمیته آموزش فدراسیون برگزار کنیم.

وی همچنین انجام مسابقات استانی که در دوبخش رنکینگ و قهرمانی استان برپا می شوند را از برنامه های سال 98 مطرح کرد و افزود: همانند سال های گذشته تمامی مسابقات را انجام می دهیم و در بخش استعدادیابی نیز از فصل تابستان فعال خواهیم شد.

رئیس هیات استان آذربایجان غربی از افتتاح نخستین زمین پتانک در ارومیه خبر داد و گفت: خوشبختانه موفق شدیم زمینی در ورزشگاه شش هزارنفری از اداره کل ورزش و جوانان استان دریافت کنیم که بیشتر کارهای آن انجام شده است و به امید خدا تا خردادماه سال 98 یک محوطه با شش زمین استاندارد پتانک افتتاح خواهد شد.

رزمجو دریافت چهار مدال کشوری توسط ورزشکاران این استان را از پیشرفت های سال گذشته دانست و تصریح کرد: سال گذشته 4 مدال کشوری توسط آیسان ملک آرا و سهیل سلیمانی دریافت کردیم و امیدوارم امسال بتوانیم با کمک فدراسیون دوره های ارتقای سطح برای ورزشکاران استان برگزار کنیم تا مدال های بیشتری توسط بازیکنان این رشته در این استان بدست بیاوریم.


۱۱:۵۸ ۱۳۹۸/۱/۱۹

قدرت گرفته از پرتال ترنم