اهدای کاپ قهرمانی جهان وفایی، واحدی و سرخوش به موزه ملی ورزش کشور

مراسم اهدای مدال، یادبود،  جام قهرمانان و مدال‌آوران صبح امروز با حضور وزیر ورزش و رئیس کمیته ملی المپیک برگزار شد و طی آن رئیس فدراسیون بولینگ و بیلیارد سه کاپ و مدال قهرمانی جهانی کسب شده توسط حسین وفایی، سهیل واحدی و امیر سرخوش را به این موزه تقدیم کرد.


به گزارش روابط عمومی فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس؛ مراسم اهدای مدال، یادبود،  جام قهرمانان و مدال‌آوران صبح امروز با حضور وزیر ورزش و رئیس کمیته ملی المپیک برگزار شد و طی آن رئیس فدراسیون بولینگ و بیلیارد سه کاپ و مدال قهرمانی جهانی کسب شده توسط حسین وفایی، سهیل واحدی و امیر سرخوش را به این موزه تقدیم کرد.

در این مراسم فدراسیون‌های زیر مدال‌ها و یادبودهای خود را اهدا کردند:

فدراسیون بولینگ و بیلیارد: اهدای سه کاپ و مدال قهرمانی جهان کسب شده توسط حسین وفایی، سهیل واحدی و امیر سرخوش

ووشو: مدال‌های جام جهانی ووشو در سال 2014 و تندیس بیت‌المقدس.

کاراته: تعدادی از کاپ‌ها و مدال‌های بین‌المللی و مدال قهرمانی آسیا توسط سعید حسنی پور.

وزنه‌برداری: دختر مرحوم میررئیسی مدال پدرش را اهدا کرد.

فدراسیون جانبازان و معلولین: تعدادی از مدال‌های فدراسیون توسط رئیس فدراسیون اهدا شد.

فدراسیون نابینایان: تعدادی از جام‌ها از جمله قهرمانی پاورلیفتینگ در جهان، قهرمانی گلبال در آسیا توسط مظلومی رئیس فدراسیون اهدا شد.

فدراسیون ورزش روستایی: تصویری از گود زینل خان در اسفراین را اهدا کرد.

جودو: مقام سومی تیمی در مسابقات قهرمانی آسیا در سال 2017.

راگبی: جایزه برترین کمیته توسعه بانوان آسیا

چوگان: کتاب ثبت چوگان در یونسکو

بدمینتون: اولین جام کسب شده در غرب آسیا 2010 ، مدال آسیایی در سال 2017.

تیروکمان: میلاد وزیری اولین طلای ریکرو ایران در سال 2010 و همچنین تنها هدیه فدراسیون جهانی به یک ورزشکار ایرانی را اهدا کرد.

دوومیدانی: کاپ سال 1974 که تیمور غیاثی بهترین ورزشکار آسیا شد. مدال طلای قهرمانی آسیا در بازی‌های آسیایی توسط تیمور غیاثی، طلای قهرمانی آسیا در سال 1975، یادبود سوپراستار آسیا در سال 1975، یادبود المپیک مونیخ، یادبود مسابقات قهرمانی آسیا در سال 2018، مدال‌های قهرمانی آسیا در سال 2018و ...

فدراسیون تنیس روی میز: کاپ مقام اول در دسته سوم جهان، کاپ سوم آسیا در بخش جوانان، عکس تنها مدال کسب شده در بازی‌های آسیایی در سال 2018

قایقرانی: پاروی احمدرضا طالبیان که با آن سهمیه المپیک لندن و مدال قهرمانی آسیا گرفت. همچنین علی ملایی ملی‌پوش کانوپولو توپ و لباسی که ایران قهرمان آسیا شد را اهدا کرد. ضمن اینکه کاپ قهرمانی در مسابقات بین‌المللی آب‌های آرام اهدا شد.

فدراسیون ورزش‌های رزمی: تعدادی از مدال‌های این فدراسیون از جمله مسابقات جوانان جهان اهدا شد.

 


۹:۵۴ ۱۳۹۷/۱۲/۱۹

قدرت گرفته از پرتال ترنم