با رای اعضای مجمع؛

رئیس هیات بولینگ، بیلیارد و بولس استان مازندران انتخاب شد

با رای اعضای مجمع بولینگ، بیلیارد و بولس استان مازندران، رئیس این هیات ورزشی برای 4 سال آینده انتخاب شد.

 به گزارش روابط عمومی فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس به نقل از اداره کل ورزش و جوانان مازندران، عصر روز شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷، مجمع انتخابات هیات بولینگ، بیلیارد و بولس مازندران با حضور دکتر مهدی هنرمند دبیر فدراسیون، حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان و اعضای مجمع انتخابات این هیات در سالن جلسات شهید زرهون اداره کل ورزش و جوانان مازندران برگزار شد.

اعضای مجمع پس از استماع برنامه های تنها کاندید احراز پست ریاست هیات بولینگ، بیلیارد و بولس استان، به پای صندوق رای رفتند و در نهایت با ۱۳ رای از ۱۵ رای ماخوذه به ریاست علی اصغر عباسپور رای اعتماد دادند.

حبیب حسین زادگان در این جلسه، ضمن تبریک به آقای عباسپور به دلیل رای قاطع اعضاء و انتخاب بعنوان رئیس این هیات گفت : استان مازندران با توجه به ظرفیت هایی که دارد می تواند در این رشته ورزشی جذاب پیشرفت داشته باشد و در بحث قهرمانی نیز باید به طراز و جایگاه واقعی خود در میان هیات های کشور دست یابد.

مدیرکل ورزش و جوانان در ادامه با اشاره به جایگاه این ورزش ها در میان طبقات مختلف جامعه افزود؛ امیدواریم در دوره جدید با تلاش و برنامه ریزی هایی که در این هیات صورت می گیرد، سرمایه گذاران و علاقه مندان را به طرف گسترش رشته های بولینگ، بیلیارد و بولس در مازندران سوق دهیم.

وی تاکید کرد؛ این آمادگی در ورزش و جوانان استان وجود دارد که از باشگاه داری در این رشته های ورزشی حمایت شود تا با همکاری صداوسیما و رسانه های دیگر، برای گسترش بیلیارد و بولینگ در شهرهای مختلف استان برنامه ریزی کنیم و جوانان علاقه مند را با این ورزش آشتی دهیم.

حسین زادگان در پایان اظهار داشت؛ آمادگی داریم به دلیل فضای ورزشی و زیرساخت های مناسب در مازندران، از رویدادهای مختلف این رشته های ورزشی در استان میزبانی کنیم.

دکتر مهدی هنرمند دبیر فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس کشور نیز در این جلسه گفت : رشته های بولینگ و بیلیارد در چند سال اخیر از تک قطبی بودن در میان استان های کشور خارج شدند و می توان متصور بود با توجه به پتانسیل های بالا، روزی این رشته های ورزشی در مازندران، مانند کُشتی به قطب کشور تبدیل شوند که البته با برنامه ریزی در بلند مدت مُیسر خواهد بود.

دکتر هنرمند گفت : ما نیز در فدراسیون برای توسعه و پیشرفت این ورزش ها در مازندران اعلام آمادگی می کنیم و امیدواریم بولینگ، بیلیارد و بولس در این استان به جایگاه خوبی برسد.


۱۴:۵۲ ۱۳۹۷/۱۲/۵

قدرت گرفته از پرتال ترنم