فراخوان مسابقات اسنوکر تیمی شهرهای آسیایی لیگ باشگاههای آسیا

قابل توجه علاقمندان به شرکت در مسابقات اسنوکر تیمی شهرهای آسیایی لیگ باشگاههای آسیا


 فوشان   (Foshan چین

24 تا 28  مارچ  2019 (8-4 فروردین  1398)

 از باشگاههایی که مایل به شرکت وگرفتن سهمیه این مسابقات از طریق فدراسیون هستند خواهشمندیم بدلیل ذیق وقت تا روزسه شنبه 16/11/97 حداکثر ساعت 12 ظهر  با سرمربی تیم های ملی کامران شهلا با شماره 26216269 یا 26216207داخلی 2 (تیم های ملی) در ساعات اداری 16  9 بجز ایام تعطیلی فدراسیون (روز های پنجشنبه و جمعه ) تماس حاصل نموده وآمادگی خود برای شرکت در مسابقات مذکور و اخذ سهمیه را اعلام نمایند.شایان ذکر است که به دلیل کمبود وقت جهت انجام امور اداری و مکاتبات با کشور میزبان و از همه مهمتر اخذ روادید کشور چین به درخواستهای بعد از تاریخ ذکر شده به هیچ وجه ترتیب اثر داده نخواهد شد. این مسابقات توسط کنفدراسیون ورزشهای بیلیاردی مورد تائید و تصدیق قرار گرفته است و حمایت کننده مالی مسابقات با میزبانی فدراسیون بیلیارد و اسنوکر چین شرکت ویراکا می باشد.

 

بسیار مهم : داشتن گذرنامه با تاریخ انقضای حداقل تا 7 ماه بعد از شروع این مسابقات جهت ورود به کشور چین برای متقاضیان محترم الزامی می باشد. در صورت اعلام آمادگی بازیکنان جهت اعزام بعد از ساعت و تاریخ قید شده بدلیل اعلام تاریخ ثبت نام ورودیه مسابقات توسط میزبان و کمبود زمان جهت ثبت نام رسمی و اقدام جهت اخذ روادید کشور چین که این روزها با مشکل مواجه گردیده است به هیچ درخواستی ترتیب اثر داده نخواهد شد.لطفا پس از هماهنگی با کامران شهلا مربی تیمهای ملی و پس از تائید اعزام اسکن رنگی صفحه اول پاسپورت و عکس جدید خود را به ایمیل bbfir0501@yahoo.com ارسال نمائید تا مراحل ثبت نام اولیه شما برای مسابقات انجام شود.

·                اسکن رنگی صفحه اول پاسپورت مدت دار و انقضا نیافته خود (صفحه عکسدار مشخصات فردی)

·                اسکن رنگی عکس جدید با کیفیت (عکس پرسنلی )

·                شماره همراه بهمراه تلفن منزل یا محل کار که در صورت برقراری تماس از فدراسیون با فرد متقاضی حتما پاسخگو باشند.

·                نام تیم باشگاهی متقاضی به فارسی و لاتین بهمراه ذکر استان و شهری که باشگاه در آن فعالیت میکند بهمراه لوگوی باشگاه که در پروسه ثبت نام بسیار مهم و بدون لوگو باشگاه درخواست ثبت نام آنها از سوی میزبان مردود اعلام میگردد باید به آدرس ایمیل قید شده در سطور بالا ارسال گردد و در صورتیکه تیمی اطلاعات مذکور را تا تاریخ 17 بهمن 97 ارسال ننماید از سوی روابط بین الملل فدراسیون بمنزله انصراف از شرکت در مسابقات تلقی خواهد شد و ثبت نام صورت نخواهد گرفت.

 

از پذیرش عکسهایی که با موبایل توسط متقاضیان از پاسپورت و عکس پرسنلی گرفته و ارسال می گردند بدلیل تاکید میزبان در ارسال اسکن مدارک که توسط دستگاه اسکنر گرفته شده باشد جدا معذوریم.

ضمنا بازیکنان بعد از اعلام رسمی به سرمربی تیم ملی  کامران شهلا و روابط بین الملل بایستی بصورت مکتوب متعهد گردند که بعد از ثبت نام رسمی و ارساال فرم ثبت نام برای میزبان توسط فدراسیون ، سفر خود را به هر دلیلی کنسل نمیکنند و در غیر اینصورت به کمیته انضباطی معرفی خواهند شد و اعمال قانون میگردند.

شایان ذکر است که اعزام داوطلبان و مشتاقان به شرکت در این دوره از مسابقات بر اساس تصمیم کمیته تیمهای ملی و سرمربی و مدیر تیمهای ملی و بر اساس تصمیم گروهی صورت خواهد گرفت و اولویت اعزام با بازیکنان رنکینگ بالاتر خواهد بود.

بمنظور ارائه بهتر خدمات و انجام مراحل ثبت نام بدون هیچ مشکلی لطفا تمامی موارد مندرج در سطور بالا را رعایت فرمائید تا با همکاری متقابل تمامی امورات مربوطه جهت اعزام شما به سادگی و هموارتر صورت پذیرد.قبلا از توجه ویژه شما به نکات قید شده سپاسگزاریم.جهت کسب اطلاعات بیشتر با فدراسیون و داخلی 2 تیمهای ملی تماس بگیرید.

 


۲۱:۴ ۱۳۹۷/۱۱/۹

قدرت گرفته از پرتال ترنم