تیم جهان بیلیارد "یک" قهرمان رقابت های ناین بال تیمی شد

فینال رقابت های جشنواره ورزش های بیلیاردی در رشته ناین بال تیمی پیگیری شد و طی آن تیم جهان بیلیارد یک با برتری در مقابل تیم بوشهر، قهرمان این رقابت ها شد.


به گزارش روابط عمومی فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس؛ فینال رقابت های جشنواره ورزش های بیلیاردی در رشته ناین بال تیمی پیگیری شد و طی آن تیم جهان بیلیارد یک (متشکل از علی مقصود – تختی زرعکانی – امیر خورسند) با نتیجه 13 بر 6 در مقابل تیم بوشهر(متشکل از مهدی اسماعیلی- داود پرچم- حیدر رحیمی) به پیروزی رسید و مقام قهرمانی این رقابتها را از آن خود کرد. بدین ترتیب تیم جهان بیلیارد "یک" قهرمان شد، تیم بوشهر در جایگاه دوم قرار گرفت و تیم باشگاه پارسه کرمان (متشکل از حامد رضایی- محمد مهدی زاهدی- امیر مهدی پور) و تیم الماس شیراز(متشکل از علیرضا وهاب – وحید باوی) به مقام سوم مشترک دست یافتند.

جشنواره ورزش های بیلیاردی در رشته های اسنوكر شش توپ انفرادی،اسنوكر پانزده توپ تیمی، اسنوكر شش توپ پیشکسوتان، اسنوكر شش توپ زیر ۲۱ سال،ناین بال انفرادی و ناین بال بال تیمی در دو بخش آقایان و بانوان سیزدهم تا بیست و سوم آذرماه به میزبانی استان گیلان – بندرانزلی در حال برگزاری است.

 

لازم به ذکر است فینال رقابت های جشنواره ورزشهای بیلیاردی در رشته ناین بال تیمی با پخش زنده از شبکه ورزش سیما و شبکه باران همراه بود.

 


۲۰:۲۷ ۱۳۹۷/۹/۱۹

قدرت گرفته از پرتال ترنم