تیم تهران قهرمان رقابت های تیمی اسنوکر المپیاد استعدادهای برتر کشور شد

رقابتهای اسنوکر المپیاد استعداد های برتر ورزش کشور با درخشش اسنوکر بازان تهرانی به پایان رسید و پسران پایتخت با غلبه بر فارس در دیدار نهایی بر بام قهرمانی این رقابتها ایستادند.


 به گزارش روابط عمومی فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس، تیم اسنوکر تهران متشکل از  یعقوب عبودانی، آتیلا سلطانی و احسان مقیمی در فینال  رقابت های المپیاد اسنوکر کشور توانست در مقابل تیم قدرتمند فارس متشکل از شهروز علمداری و ارشیا اندیشه با نتیجه سه بر یک به  پیروزی دست یابد و قهرمان اولین دوره المپیاد استعداد برتر ورزش در رشته اسنوکر شود.

همچنین تیم اسنوکر گیلان متشکل از فرزام شعبانی نژاد و امیرعلی خوشحال در دیدار رده بندی این دوره از  رقابت ها با نتیجه ۳ بر صفر تیم البرز  متکشل از بهداد طباطبایی، دانیال غلامعلی زاده و متین میرعابدی را مغلوب کرد و توانست مقام سوم المپیاد اسنوکر کشور را  بدست آورد.

رقابت های المپیاد استعداهای برتر ورزش کشور در رشته اسنوکر شش توپ انفرادی و پانزده توپ تیمی با حضور بیش از ۶۰ ورزشکار در رده سنی ۱۲ تا ۱۵ سال از سراسر کشور ۳۰ آبان ماه تا چهارم آذرماه به میزبانی هیات بولینگ و بیلیارد استان تهران برگزار شد.


۱۹:۲۴ ۱۳۹۷/۹/۴

قدرت گرفته از پرتال ترنم