کانال هواداران

مسابقات

 


تیم تهران قهرمان رقابت های تیمی اسنوکر المپیاد استعدادهای برتر کشور شد

رقابتهای اسنوکر المپیاد استعداد های برتر ورزش کشور با درخشش اسنوکر بازان تهرانی به پایان رسید و پسران پایتخت با غلبه بر فارس در دیدار نهایی بر بام قهرمانی این رقابتها ایستادند.


 به گزارش روابط عمومی فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس، تیم اسنوکر تهران متشکل از  یعقوب عبودانی، آتیلا سلطانی و احسان مقیمی در فینال  رقابت های المپیاد اسنوکر کشور توانست در مقابل تیم قدرتمند فارس متشکل از شهروز علمداری و ارشیا اندیشه با نتیجه سه بر یک به  پیروزی دست یابد و قهرمان اولین دوره المپیاد استعداد برتر ورزش در رشته اسنوکر شود.

همچنین تیم اسنوکر گیلان متشکل از فرزام شعبانی نژاد و امیرعلی خوشحال در دیدار رده بندی این دوره از  رقابت ها با نتیجه ۳ بر صفر تیم البرز  متکشل از بهداد طباطبایی، دانیال غلامعلی زاده و متین میرعابدی را مغلوب کرد و توانست مقام سوم المپیاد اسنوکر کشور را  بدست آورد.

رقابت های المپیاد استعداهای برتر ورزش کشور در رشته اسنوکر شش توپ انفرادی و پانزده توپ تیمی با حضور بیش از ۶۰ ورزشکار در رده سنی ۱۲ تا ۱۵ سال از سراسر کشور ۳۰ آبان ماه تا چهارم آذرماه به میزبانی هیات بولینگ و بیلیارد استان تهران برگزار شد.


۱۹:۲۴ ۱۳۹۷/۹/۴

قدرت گرفته از پرتال ترنم