فراخوان مرحله انتخابی مسابقات ناین بال قهرمانی جهان

رقابت های ناین بال قهرمانی جهان نوزدهم تا بیست و یکم آذرماه به میزبانی کشور قطر برگزار می شود.


 فراخوان اخذ سهمیه در مرحله اول یا مرحله انتخابی  (Stage 1) مسابقات ناین بال آقایان قهرمانی جهان (WPA)

 2018

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بولینگ و بیلیارد؛ رقابت های ناین بال قهرمانی جهان نوزدهم تا بیست و یکم آذرماه به میزبانی کشور قطر برگزار می شود و مرحله اصلی آن 23 تا 29 آذر انجام خواهد شد .

لذا از بازیکنانی که قصد دارند سهمیه این مسابقات را در مرحله اول یا مرحله انتخابی  (Stage 1) توسط فدراسیون دریافت نمایند خواهشمندیم تا روز یکشنبه 20/08/97 ساعت 12 ظهر با برقراری تماس با فدراسیون در ایام غیر تعطیل با شماره 26216269 و 26216207 داخلی تیمهای ملی (داخلی 2) با سرمربی و مدیر تیمهای ملی کامران شهلا و یا 09190400374 کارمند امور بین الملل اشکان دوستار تماس بگیرند.به درخواستها و تماسهای تلفنی بعد از اتمام تاریخ و زمان تعیین شده به هیچ وجه ترتیب اثر داده نخواهد شد.ضمنا بازیکنانی که نسبت به اخذ سهمیه درخواست می نمایند در صورتیکه بعدا به هر دلیل غیر موجهی انصراف دهند از طرف کمیته انضباطی فدراسیون با آنها برخورد خواهد شد پس لطفا در انتخاب و اخذ سهمیه این مسابقات کمال دقت و تمام جوانب کار را در نظر بگیریدتا فدراسیون بدلیل این انصراف مجبور به جوابگویی و بازخواست توسط WPA و APBU قرار نگیرد.

بازیکنانی که نسبت به اخذ سهمیه توسط فدراسیون درخواست کرده اند می بایست روز بعد نامه ای از هیات های استانی خود بصورت  رسمی بر روی سربرگ هیات خود بصورت معرفی نامه مهر و امضا شده معرفی نامه ای مکتوب درخواست و هیات مربوطه باید از طریق  نمابر (Fax ) تا حداکثر تاریخ  21/08/97 ساعت 12 ظهر برای فدراسیون معرفی نامه را ارسال نمایند . فدراسیون به هیچ وجه به درخواستهای بازیکنان بعد از مورخ 20 آبان 1397  ترتیب اثر نخواهد داد .

بسیار مهم : اعزام بازیکنان علاقمند به شرکت در این مسابقات بر اساس اولویت در جدول رنکینگ کشوری و فاکتورهای فنی و اخلاقی توسط کامران شهلا رئیس کمیته تیم های ملی و جلسه تصمیم گیری با  اعضای  کمیته تیمهای ملی صورت خواهد گرفت و صرفا اعلام آمادگی تلفنی جهت اعزام و اخذ سهمیه دلیل صد در صد بر اعزام و اخذ سهمیه نخواهد بود و به تصمیم کمیته تیمهای ملی بستگی دارد .داشتن پاسپورت با اعتبار مکفی از تاریخ برگزاری مسابقات حداقل به مدت 7 ماه از مدارک اجباری می باشد. از هیاتهای استانی خواهشمندیم لطفا قبل از ارسال معرفی نامه هیات جهت معرفی بازیکنان علاقمند به شرکت در این مسابقات از داشتن پاسپورت آنها اطمینان حاصل نمائید تا از اتلاف وقت و از بین رفتن حقوق دیگر بازیکنانی که شرایط اعزام را دارند جلوگیری شود.ضمنا لطفا در نامه معرفی نامه هیات شماره همراه بازیکنان نیز قید گردد.

اطلاعات تکمیلی مربوط به این مسابقات

بدینوسیله به اطلاع می رساند که فدراسیون بیلیارد و اسنوکر قطر(QBSF) میزبانی مسابقات قهرمانی ناین بال آقایان جهان، دوحه قطر 2018 از 20 10 دسامبر 2018 (29- 19 آذر97) را بر عهده خواهد داشت.

مد نظر داشته باشید که در مورخ 18 دسامبر 2018  (27  آذر 97) که  مصادف با  روز ملی  قطر می باشد هیچ مسابقه ای برگزار نخواهد شد.

 

 

هزینه ثبت نام ورودی مسابقات :

 

مسابقات  (مرحله اول-  انتخابی)- stage1   نیز از تاریخ 12 10  دسامبر 2018 (21- 19 آذر 97) برگزار خواهد شد و جزئیات آن به شرح ذیل می باشد:

هزینه ثبت نام ورودیه مرحله اول مسابقات یا (stage1) مبلغ   300دلار آمریکا   بابت هر نفر می باشد که در این مرحله بازیکنان سه بار می توانند برای ورود به مرحله اصلی (stage2) شانس خود را امتحان کنند و این مبلغ غیر قابل برگشت می باشد در صورتیکه بازیکن مرحله اول موفق به ورود به مرحله دوم (مرحله اصلی) گردید باید مبلغ 250 دلار آمریکا اضافه نیز به  WPA پرداخت نماید.

تمامی بازیکنان منتخب از مرحله انتخابی به مرحله اصلی (      stage 1به stage2)12 بازیکن می باشند .

تاریخ نهایی ارسال و تحویل فرم ثبت نام ورودیه با اسم بازیکنان شرکت کننده در مرحله اول (stage1)  15 نوامبر 2018 (24  آبان  97) می باشد.

هر تقاضایی که بعد از تاریخ مذکور ارسال و تحویل گردد پذیرفته  نخواهد شد.

 

اسکان و اقامت : هتل     Holiday villa Hotel  مکان اقامت بازیکنان و هتل رسمی این مسابقات خواهد بود. قیمت اتاق های این هتل به قرار ذیل است :

1) اتاق یک تخته                100  دلار آمریکا بابت هر اتاق و هر شب اقامت

2) اتاق دو تخته                  110  دلار آمریکا بابت هر اتاق و هر شب اقامت

قیمت اتاقهای بالا صبحانه روزانه را نیز شامل می شود.

لطفاً مد نظر داشته باشید که بازیکنان مؤظف به اقامت در هتل رسمی مسابقات هستند.

جایزه نقدی مسابقات به ارزش  200  هزار دلار آمریکا می باشد.


۱۵:۱۸ ۱۳۹۷/۸/۷

قدرت گرفته از پرتال ترنم