فراخوان مسابقات ناین بال آقایان قهرمانی جهان

رقابت های ناین بال قهرمانی جهان آذرماه سال جاری به میزبانی کشور قطر برگزار خواهد شد.


به گزارش روابط عمومی فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس؛ مسابقات ناین بال قهرمانی جهان در رده آقایان آذر ماه سال جاری در شهر دوحه قطر (Doha- Qatar) و در مرحله اصلی برگزار خواهد شد .

 بازیکنانی که قصد دارند سهمیه این مسابقات را در مرحله اصلی (Stage 2) توسط فدراسیون دریافت کنند تا روز چهارشنبه 28/06/97 ساعت 12 ظهر می توانند با شماره 26216269 و 26216207 داخلی تیمهای ملی (داخلی 2) و در روز چهارشنبه تاسوعای حسینی تا ساعت 12 ظهر با همراه 09121435103 سرمربی و مدیر تیمهای ملی کامران شهلا و یا 09190400374 امور بین الملل اشکان دوستار تماس بگیرند. به درخواستها و تماسهای تلفنی بعد از اتمام تاریخ و زمان تعیین شده به هیچ وجه ترتیب اثر داده نخواهد شد.ضمنا بازیکنانی که نسبت به اخذ سهمیه درخواست می نمایند در صورتیکه بعدا به هر دلیل غیر موجهی انصراف دهند از طرف کمیته انضباطی فدراسیون با آنها برخورد خواهد شد پس لطفا در انتخاب و اخذ سهمیه این مسابقات کمال دقت و تمام جوانب کار را در نظر بگیریدتا فدراسیون بدلیل این انصراف مجبور به جوابگویی و بازخواست فدراسیون آسیا قرار نگیرد.

بدلیل کمبود وقت برای دریافت سهمیه ، بازیکنان میتوانند فقط این بار شفاها درخواست کنند ولیکن بعد از سپری شدن ایام سوگواری محرم ( تاسوعا و عاشورای حسینی) ، روز شنبه 31/06/97 بازیکنانی که نسبت به اخذ سهمیه توسط فدراسیون درخواست کرده اند می بایست از هیات های استانی خود بصورت  رسمی بر روی سربرگ هیات خود بصورت معرفی نامه مهر و امضا شده معرفی نامه ای مکتوب از طریق  نمابر (Fax ) تا تاریخ  05/07/97 ساعت 12 ظهربرای فدراسیون ارسال نمایند . فدراسیون به هیچ وجه به درخواستهای بازیکنان بعد از مورخ 28 شهریور 1397  ترتیب اثر نخواهد داد .

بسیار مهم : اعزام بازیکنان علاقمند به شرکت در این مسابقات بر اساس اولویت در جدول رنکینگ کشوری و فاکتورهای فنی و اخلاقی توسط کامران شهلا رئیس کمیته تیم های ملی و جلسه تصمیم گیری با  اعضای کمیته تیمهای ملی صورت خواهد گرفت و صرفا اعلام آمادگی تلفنی جهت اعزام و اخذ سهمیه دلیل صد در صد بر اعزام و اخذ سهمیه نخواهد بود و به تصمیم کمیته تیمهای ملی و از همه مهمتر فدراسیون آسیا بستگی دارد .داشتن پاسپورت با اعتبار مکفی از تاریخ برگزاری مسابقات حداقل به مدت 7 ماه از مدارک اجباری می باشد. از هیاتهای استانی خواهشمندیم لطفا قبل از ارسال معرفی نامه هیات جهت معرفی بازیکنان علاقمند به شرکت در این مسابقات از داشتن پاسپورت آنها اطمینان پیدا کنند تا از اتلاف وقت و از بین رفتن حقوق دیگر بازیکنانی که شرایط اعزام را دارند جلوگیری شود.ضمنا لطفا در نامه معرفی نامه هیات شماره همراه بازیکنان نیز قید گردد.

.


۱۰:۵۸ ۱۳۹۷/۶/۲۶

قدرت گرفته از پرتال ترنم