حامد ذره دوست قهرمان دومین دوره مسابقه نهایی جایزه بزرگ گیلان شد

رقابت های نهایی جایزه بزرگ استان گیلان با قهرمانی حامد ذره دوست به پایان رسید.


 به گزارش روابط عمومی فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس؛ فینال  دومین  دوره مسابقات نهایی جایزه بزرگ گیلان به میزبانی باشگاه آرش صومعه سرا با حضور مسئولین برگزار شد و طی آن  حامد ذره دوست به مقام نخست رسید ، عرفان معصوم بابایی دوم شد و ارمان اختر کاویان و ارسلان باقری به مقام سوم مشترک دست یافتند.

و در پایان لوح قهرمانی ،کاپ و جوایز ارزنده به نفرات برتر اهدا و از هادی قلی پور داور گیلانی حاضر در مسابقات کشوری، ارش حامدی میزبان مسابقات، محمد رضا رحمانی و نیما غلامی نیز تقدیر و تشکر شد.

مراسم اختتامیه این مسابقات با حضور سارنگ بزرگ چنانی رئیس هیئت بولینگ و بیلیارد  و بولس استان گیلان  ،حاج محمود رحمانی رئیس هیئت شهرستان صومعه سرا، رستگار رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان صومعه سرا و جمعی از علاقه مندان انجام شد .

همچنین رستگار، سارنگ بزرگ چنانی را پیشرو وتاثیر گذار در توسعه و پیشرفت بیلیارد استان توصیف کرد و از زحمات انجام شده تقدیر و تشکر کرد و افزود: به نفرات اول تا چهارم مجموعا 5000000ریال کمک نقدی خواهد شد.

حاج محمد رضا رحمانی نیز ضمن ابراز خرسندی از حضور  مهدی علیزاده و ارسلان باقری از شهرستان صومعه سرا در اردوی استعداد یابی فدراسیون گفت:  مشکلات ورزشکاران در مورد چوب اسنوکر را حل خواهم کرد.

 


۱۱:۴۴ ۱۳۹۷/۶/۵

قدرت گرفته از پرتال ترنم