فراخوان مسابقات ناین بال قهرمانی جوانان جهان

مسابقات ناین بال قهرمانی جوانان جهان نهم تا دوازدهم آبان ماه به میزبانی کشور روسیه برگزار می شود.


به گزارش روابط عمومی فدراسیون بولینگ و بیلیارد؛ مسابقات ناین بال قهرمانی جوانان جهان (WPA) که در بخش آقایان و بانوان (زیر 17 و زیر 19 سال آقایان و زیر 18 سال بانوان) برگزار میشود و یک رویداد اصلی رنکینگ WPA میباشد و از تاریخ  31 اکتبر تا 3 نوامبر 2018 (12 9 آبان 1397) در شهر مسکو روسیه  برگزار می شود.

هیات های استانی کشور که مایل هستند، اسامی بازیکنان علاقمند خود را  در رده آقایان و بانوان  اعلام کنند باید اسامی رسمی هیات استانی خود را بر روی سربرگ هیات خود بصورت معرفی نامه مهر و امضا شده از طریق  نمابر (Fax ) تا تاریخ  10/06/97 ساعت 12 ظهر ارسال نمایند . فدراسیون به هیچ وجه به درخواستهای شفاهی و تلفنی بازیکنان ترتیب اثر نخواهد داد و تنها به موجب درخواستهای رسمی مکتوب روسای محترم هیئت های استانی روند اداری و رسمی درخواستها را پیگیری و جهت اعزام بازیکنان منتخب اقدامات مقتضی بر اساس سهمیه دریافتی و اولویت در اعزام صورت خواهد گرفت.

بدلیل کمبود وقت جهت هماهنگی های لازم با میزبان و امورات مربوط به ثبت نام ، رزرو هتل ، روادید و غیره به درخواستهای بعد از تاریخ مذکور به هیچ وجه ترتیب اثر داده نخواهد شد و اکیدا از پذیرش معرفی نامه استانها بعد از تاریخ مذکور معذوریم.

بسیار مهم : اعزام بازیکنان علاقمند به شرکت در این مسابقات بر اساس اولویت در جدول رنکینگ کشوری و فاکتورهای فنی و اخلاقی توسط کامران شهلا رئیس کمیته تیم های ملی و جلسه تصمیم گیری با  اعضای کمیته تیمهای ملی صورت خواهد گرفت.داشتن پاسپورت با اعتبار مکفی از تاریخ برگزاری مسابقات حداقل به مدت 7 ماه از مدارک اجباری می باشد. از هیاتهای استانی خواهشمندیم لطفا قبل از ارسال معرفی نامه هیات جهت معرفی بازیکنان علاقمند به شرکت در این مسابقات از داشتن پاسپورت آنها مطمئن شوند تا از اتلاف وقت و از بین رفتن حقوق دیگر بازیکنانی که شرایط اعزام را دارند جلوگیری شود.ضمنا لطفا در نامه معرفی نامه هیات شماره همراه بازیکنان نیز قید گردد.

اطلاعات تکمیلی راجع به این رویداد

فدراسیون جهانی پاکت بیلیارد (WPA)

مسابقات جوانان ناین بال قهرمانی جهان (WPA)

31 اکتبر تا 3 نوامبر 2018 (12 9 آبان 1397)

روسیه مسکو

این مسابقات یکی از مسابقات اصلی رنکینگ فدراسیون جهانی پاکت بیلیارد (WPA)  در رده جوانان  می باشد.

محل برگزاری مسابقات : مسکو روسیه   ، 127550,Russia,Moscow,Dmitrov highway,27 Building 1

تاریخ برگزاری مسابقات :

·        ورود تیمها به مسکو و ثبت نام حضوری تا ساعت     18 به وقت محلی  -   30 اکتبر 2018 (8 آبان 1397)

·        جلسه فنی بازیکنان و سرپرستان تیم ها و مراسم افتتاحیه - 30 اکتبر 2018 (8 آبان 1397)

·        شروع مسابقات :          31 اکتبر 2018 (9 آبان 1397)

·        دیدار نهایی مسابقات و مراسم اختتامیه         3 نوامبر 2018 (12 آبان 1397)

·        خروج تیمها -      4 نوامبر 2018 (13 آبان 1397)

وب سایت رسمی مسابقات :      www.billiard.su    

هتل رسمی مسابقات :                                  Molodyozhny Hotel

آدرس :                                  ,27 Building 1,Moscow, Russia Dmitrov  highway

اسکان و اقامت برای بازیکنان شرکت کننده و یک نفر سرپرست از تاریخ ورود تا تاریخ خروج ذکر شده رایگان می باشد.

هزینه هتل جهت اسکان همراهان تیم ها به شرح ذیل می باشد :

اتاق یک تخته               3900  روبل         بابت هر نفر و هر شب

اتاق دو تخته                4200 روبل          بابت هر نفر و هر شب

اتاق خانواده                6200 روبل          بابت هر اتاق و هر شب

قیمتهای ذکر شده صبحانه روزانه را نیز شامل می شود.

·        رزرو اتاق تا تاریخ 10 اکتبر 2018 (18 مهر 1397) امکان پذیر خواهد بود.

تمامی شرکت کنندگان خود مسئول تهیه بلیط رفت و برگشت ، اسکان و اقامت و تغذیه روزانه خود هستند و بازیکنان موظف هستند در هتل رسمی مسابقات اقامت داشته باشند.

فرودگاه :                                        Sheremetyevo  international  Airport (IATA:SVO,ICAO,UUEE)

·        در صورتیکه مایل به رزرو سرویس اتوبوس تندرو از فرودگاه به هتل و بالعکس هستید باید تا تاریخ 10 اکتبر 2018 (18 مهر 1397) این رزرو را هماهنگ کنید.

مسئول برگزاری مسابقات آقای لو یاروسلاوسف می باشد و نوع میز مسابقات Dynamic III و قوانین مسابقات بر طبق قوانین روز فدراسیون جهانی پاکت بیلیارد (WPA) می باشد که سه توپ باید بالای خط هد استرینگ قرار بگیرد و توپ شماره 9 بر روی نقطه پیرامید یا فوت اسپات جای بگیرد.پخش های بازی نیز یک در میان و به نوبت خواهد بود.ماهوت یا پارچه میزها Simonis 860 و توپهای مسابقات Aramith-Duramith خواهند بود.

محدودیت سنی بازیکنان شرکت کننده :

·        رده سنی زیر 17 سال پسران : از تاریخ شروع مسابقات نباید بیشتر از 16 سال داشته باشند یعنی متولدین خود 2002 میلادی و از آن سال به بالا مجاز به شرکت در مسابقات هستند.

·        رده سنی زیر 19 سال پسران : از تاریخ شروع مسابقات نباید بیشتر از 17 یا 18سال داشته باشند یعنی متولدین 2000 و 2001 میلادی مجاز به شرکت در مسابقات هستند.

 

 

·        رده سنی زیر 18 سال دختران : از تاریخ شروع مسابقات نباید بیشتر از 18 سال داشته باشند یعنی متولدین خود 2000 میلادی و از آن سال به بالا مجاز به شرکت در مسابقات هستند.

فرمت و نحوه برگزاری مسابقات :

Ø     در رده سنی زیر 17 سال پسران مسابقات به صورت دو حذفی تا 24 نفر پایانی ادامه خواهد داشت و از مرحله 8 نفر پایانی تا مسابقه نهایی مسابقات بصورت تک حذفی ادامه خواهد داشت.(Race to 7  در مسابقات دو حذفی و Race to 9 در مسابقات تک حذفی).

Ø     در رده سنی زیر 19 سال پسران مسابقات به صورت دو حذفی تا 24 نفر پایانی ادامه خواهد داشت و از مرحله 8 نفر پایانی تا مسابقه نهایی مسابقات بصورت تک حذفی ادامه خواهد داشت.(Race to 9  در مسابقات دو حذفی و Race to 11 در مسابقات تک حذفی).

Ø     در رده سنی زیر 18 سال دختران مسابقات به صورت دو حذفی تا 16 نفر پایانی ادامه خواهد داشت و از مرحله 4 نفر پایانی تا مسابقه نهایی مسابقات بصورت تک حذفی ادامه خواهد داشت.(Race to 7  در مسابقات دو حذفی و Race to 9 در مسابقات تک حذفی).

در مسابقات مرحله تک حذفی بازیکنان جداول برنده در قرعه کشی در جایگاههای 1 ، 4 ، 5 ، 8 قرار میگیرند و بازیکنان جداول بازنده که صعود میکنند بصورت اتفاقی و شانسی قرعه کشی خواهند شد.

 

 

 


۱۵:۳۰ ۱۳۹۷/۶/۳

قدرت گرفته از پرتال ترنم