برگزاری مسابقات بولینگ آقایان به میزبانی باشگاه قصر بازی رشت

رقابت های بولینگ استان گیلان با قهرمانی هادی صیقلانی به پایان رسید .


 به گزارش روابط عمومی فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس؛ مسابقات استانی بولینگ اقایان سه شنبه 30 مردادماه با حضور  سارنگ بزرگ چنانی رئیس هیئت بولینگ و بیلیارد و بولس استان گیلان ، دکتر همایون کاوه مدیر مجموعه تفریحی ورزشی قصر بازی وناصر پژوهش موسس مجموعه صنعتی ایران رادیاتور برگزار شد و طی آن هادی صیقلانی با ۳۷۴امتیاز به مقام نخست رسید، غلامحسین شاد پور با ۳۵۸امتیاز دوم شد  و محراب هاجی پوربا ۳۴۰امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفت.

سارنگ بزرگ چنانی رئیس هیئت بولینگ و بیلیارد و بولس استان گیلان در گفتگو با روابط عمومی هیئت ضمن ابراز خشنودی از برگزاری این اتفاق ورزشی  و تشکر از پیگیری های  نائب رئیس  فدراسیون گفت: در اینده نزدیک با مذاکرات انجام شده شاهد برگزاری مسابقات کشوری و دوره های اموزشی داوری و مربیگری در گیلان خواهیم بود که با حضور مسئول کمیته بولینگ فدراسیون در گیلان محقق خواهد شد.

بزرگ چنانی ادامه داد:  این مسابقات که با حضور ۲۶نفر از بهترین بازیکنان استان انجام شد از نظر کمی کاهش ولی از نظر کیفی به صورت میانگین ۳۰ امتیاز افزایش  داشته است.

رئیس هیئت بولینگ و بیلیارد و بولس استان از همه علاقه مندان بولینگ دعوت کرد که برای حضور در مسابقات کشوری با شماره ۰۹۱۱۱۳۷۱۶۰۰تماس و به گروه های اجتماعی هیئت بپیوندند.


۱۸:۲۹ ۱۳۹۷/۵/۳۱

قدرت گرفته از پرتال ترنم