بخشنامه رنکینگ کشوری بولینگ اعلام شد

    مسابقات رنکینگ کشوری بولینگ  سیزدهم تا چهاردهم  شهریور ماه در سالن بولینگ تیراژه به میزبانی هیات استان  تهران  برگزار می شود.


 به گزارش روابط عمومی فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس؛  مسابقات رنکینگ کشوری بولینگ  سیزدهم تا چهاردهم  شهریور ماه در سالن بولینگ تیراژه به میزبانی هیات استان  تهران و با شرایط زیر  برگزار می شود.

شرايط مسابقه :

1-    مسابقات در  8 گیم در دو نوبت صبح و بعداز ظهر برگزار می گردد که نوبت صبح راس ساعت 9:00  و نوبت بعداز ظهر راس ساعت 14:00 آغاز خواهد شد.

**بازیکنان شرکت کننده خارج از استان تهران،  هشت گیم خود را در دو نوبت صبح و بعد از ظهر روز چهارشنبه مورخ 14/06/97 انجام خواهند داد.

2-    بانوان شرکت کننده برای هر گیم 8 پین هندی کپ خواهند داشت.

3-    طول خط روغن 38 فوت  است.

** روغن زدن خطوط در باشگاه ها با توجه به توانایی باشگاه و دارا بودن تجهیزات لازم به صورت دستی، دستگاه های نیمه اتوماتیک و یا دستگاه های اتوماتیک صورت            می پذیرد.

4-    بعد از هر 2 گیم بازی خطوط زوج دو لاین به سمت راست و خطوط فرد دو لاین به سمت چپ حرکت نموده و گیم های بعدی را بازی خواهند نمود.

         ** در صورت بروز خرابی احتمالی خطوط بولینگ، بازیکنان به لاین های رزرو انتقال یافته و یا پس از پایان مسابقه قرعه کشی برای مشخص شدن                                                                                                                              لاین انجام وگیم ها ادامه خواهد یافت.

5-   تعیین خطوط و حتی گروه بندی شرکت کنندگان پس از اتمام مدت زمان تعیین شده ثبت نام توسط کمیته فنی مسابقات صورت می پذیرد.

6-   استفاده از کفش بولینگ الزامی بوده،استفاده از پودر بر روی لاین ها ی بولینگ ممنوع است و  در صورت مشاهده مشکلی بر روی  لاین ها، بازیکنان می توانند بامسئول برگزاری مطرح تا نسبت به رفع آن اقدام شود، در صورت بروز هر مشکلی تنها مرجع مارشال مسابقات است و بازیکنان به هیچ عنوان حق برخورد مستقیم با یکدیگر ندارند و بدیهی است که با  بازیکنان متخلف طبق قانون برخورد خواهد شد .

7-   پوشیدن لباس فرم برای بازیکنان الزامی می باشد. لباس فرم آقایان (تی شرت یقه دار 3 دکمه-شلوارپارچه ای مشکی) لباس فرم بانوان (لباس فرم مصوب فدراسیون بولینگ ،بیلیارد  و بولس جمهوری اسلامی ).

8-   داشتن توپ حرفه ای برای بازیکنان الزامی است و به هیچ عنوان بازیکنان اجازه استفاده از توپ هاسبال را نخواهند داشت.

**قابل ذکر است گرمکن ورزشی لباس فرم مسابقات بولینگ نمی باشدودر صورت استفاده از بازی ایشان جلوگیری به عمل می آید.

9-      ثبت امتیازات در گیم های مختلف به صورت دستی و توسط داوران معرفی شده از فدراسیون انجام و در پایان هر گیم بازیکنان با امضاء لیست امتیاز خود آن را تایید می نمایند.

10- تشخیص خطای فول لاین در صورت قابلیت باشگاه ها به صورت اتوماتیک و در غیر اینصورت با نظر داور خطوط صورت می پذیرد.

شرايط ثبت نام :

متقاضيان شركت در اين دوره مسابقات موظف به تكميل و ارائه مدارك بشرح ذيل مي باشند.

1-     معرفی نامه رسمی از هیأت بولینگ ، بیلیارد و بولس استان مربوطه.

2-   همراه داشتن کارت ملی و  بیمه ورزشی  سال جاری

3-   مبلغ ورودی 000/700/1ریال است که از طریق وب‌سایت فدراسیون  به آدرس www.bbfir.com قسمت مسابقات، آیکون ثبت‌نام انجام می‌گیرد.

4-   مهلت ثبت نام در این مسابقه تا پایان روز چهارشنبه مورخ 07/06/97  است، بدیهی است پس ازانقضای  این تاریخ هیچگونه ثبت نامی انجام نخواهد شد. از حضور افرادی که مدارک ایشان ناقص باشد در مسابقات جلوگیری به عمل می آید . مراسم قرعه کشی در تاریخ 10/06/97 انجام خواهد شد.

5-   ورزشکاران در صورت داشتن هر گونه اعتراضی در مدت زمان برگزاری مسابقات موظف به پرداخت مبلغ 00/000/1 ریال به حساب فدراسیون  و ارائه اعتراض به صورت مکتوب به کمیته فنی بوده و پس از بررسی در صورت موجه بودن اعتراض مبلغ دریافت شده عودت و در غیر اینصورت جزء هزینه های بررسی اعتراضات لحاظ می گردد.

 

6-   امتیاز نفرات شرکت کننده در رنکینگ کشوری محاسبه می گردد .

7-   بازیکنان می بایست حداقل 30 دقیقه قبل از شروع مسابقه ، خود را به مسئول برگزاری مسابقات معرفی نمایند. در غیر اینصورت  برابر قوانین برخورد خواهد شد.

8-   محل برگزاری مسابقات: تهران – بلوار اشرفی اصفهانی- مرکز خرید تیراژه – سالن بولینگ تیراژه

                        *** جهت هماهنگی با شماره تلفن 09121774929 آقای علی کریمی تماس بگیرید.

*تذکر:میزبان مسابقات هیچ گونه مسئولیتی در خصوص اسکان و تغذیه شرکت کنندگان ندارد. *

توضيحات :  

*کلیه شرکت کنندگان موظفند در صورت استفاده از هرگونه آرم و لوگوی تبلیغاتی قبل از شروع مسابقات با مسئول برگزاری مسابقات هماهنگ نمایند.

با کلیه رفتارهای غیر ورزشی و مغایر با آئین نامه برگزاری مسابقات و ضد شئونات اسلامی برخورد و فرد خاطی محروم از مسابقات و در جلسه کمیته انضباطی   تصمیمات قطعی برای خاطیان در نظر گرفته خواهد شد.


۱۲:۲۷ ۱۳۹۷/۵/۲۸

قدرت گرفته از پرتال ترنم